Wygląd Xiaomi 11T Pro wycieka na dzień przed premierą!

Xiaomi Mi 10T aparat
Xiaomi Mi 10T

Premiera Xiaomi Mi 11T Pro oraz Xiaomi Mi 11T odbędzie się już jutro. Tymczasem my wiemy już jak będą wyglądać nadchodzące flagowce. W sieci pojawiły się bowiem dokładne rendery obu modeli. Sami oceńcie ich wygląd.

Oto Xiaomi 11T Pro i Xiaomi 11T

Ujawniony wygląd to nie wszystko, ponieważ na renderach znalazła się także częściowa specyfikacja. Dzięki temu wiemy, że Xiaomi 11T 5G będzie działał w oparciu o procesor MediaTek Dimensity 1200, a więc ten sam, który znamy już z OnePlusa Nord 2 5G. Wiemy, że smartfon otrzyma ładowanie TurboCharge o mocy 67 W, a więc nie najszybsze w wykonaniu Xiaomi (ale wciąż strasznie szybkie). Poza tym model ten będzie wyekwipowany w ekran z odświeżaniem na poziomie 120 Hz.

Xiaomi 11T

Specyfikacja droższego modelu wygląda podobnie. Różnica jest natomiast taka, że otrzyma on procesor Qualcomm Snapdragon 888 oraz szybkie ładowanie HyperCharge 120W, o czym pisaliśmy już na łamach portalu. Oba modele pojawią się z aparatem głównym o rozdzielczości 108 Mpx. Myślę jednak, że 11T dostanie słabszy zestaw pozostałych oczek w porównaniu do 11T Pro.

Wygląd Xiaomi 11T Pro wycieka na dzień przed premierą!

Myślę, że design modeli niespecjalnie uległ zmianie i przypomina mi delikatnie Mi 10T. Wciąż mamy prostokątna wyspę na aparaty z zaoblonymi rogami, a główne oczko jest otoczone srebrnym okręgiem. Przeniesiono jednak oczko na kamerkę selfie z rogu do centrum. Sądzicie, że to lepsze położenie?

Xiaomi Mi 10T

Źródło: tablety.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!