Xiaomi 13S Ultra zostanie pokazany na MWC 2023?

Xiaomi 13
Xiaomi 13 – premiera

Jak wynika z najnowszych przecieków, flagowiec Xiaomi 13S Ultra może zostać zaprezentowany na MWC 2023.

Xiaomi 13S Ultra na MWC 2023

Najnowsze przecieki mówią, że na MWC 2023 w Barcelonie Xiaomi zamierza zaprezentować najnowszy flagowiec Xiaomi 13S Ultra. Event odbędzie się w dniach od 27 lutego do 2 marca, a więc za niecałe 2 miesiące. Smartfon zostanie wyposażony w układ Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 oraz w wyświetlacz QHD+. Wyróżnikiem jednak ma być optyka z logo Leica.

Prawdopodobnie będzie to coś na wzór nowości znanej z Xiaomi 12S Ultra, ale właśnie z potrzebnymi ulepszeniami. Poza tym, całość jest owiana tajemnicami i póki co, wiemy niewiele. Jednak jak to bywa w przypadku Xiaomi, zapewne wiele rzeczy zdąży wypłynąć zaraz przed samą premierą.

Xiaomi 13
Xiaomi 13

Prezentacja Xiaomi 13S Ultra to następstwo premiery serii Xiaomi 13, która to miała miejsce 2 tygodnie temu w Chinach. Choć ta przeszła bez większego echa, tak warto zwrócić uwagę, że również i te modele oferują Snapdragon 8 Gen 2 czy RAM LPDDR5X z taktowaniem do 4200 MHz oraz pamięć flash UFS 4.0. Na start ma być dostępne MIUI 14.

Czy jest na co czekać? Z pewnością! Flagowce Xiaomi cieszą się ogromną popularnością, ale też zestawem bardzo mocnych cech. Jednakże globalna premiera tychże urządzeń sprawi dopiero, że będziemy mogli je oficjalnie kupić na polskim rynku.

Źródło: 91mobiles przez MIUI Polska

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!