Xiaomi Buds 3 już w Polsce! To słuchawki TWS z ANC

Xiaomi buds 3

Jak się okazuje, Xiaomi właśnie wprowadziło na nasz rynek nowe bezprzewodowe słuchawki premium. Mowa tu o Xiaomi Buds 3.

Xiaomi Buds 3 – co takiego oferują?

Xiaomi Buds 3 konstrukcją i wyglądem przypominają Apple AirPods Pro. Cena – choć o wiele mniejsza niż produktu Apple – tak nadal należy do grupy tych wyższych, bowiem wynosi 479 złotych. Co za tyle dostajemy? Przede wszystkim mamy tutaj hybrydową redukcję szumów, która podobno ma wyciszyć 99% hałasów z otoczenia.

ANC ma działać w 3 trybach – zbalansowanym, delikatnym oraz głębokiej redukcji. Szczerze przyznam, że sam jak mam do czynienia z trybami ANC to i tak zawsze uruchamiam na stałe ten najmocniejszy. Nie zabrakło trybu transparentnego, który przepuszcza dźwięki do uszu – jest to przydatne chociażby przy kasie w sklepie. Będziemy mogli normalnie komunikować się z kasjerem bez potrzeby zdejmowania słuchawek.

Jedna słuchawka wazy 4,6 g i są one zgodne ze standardem IP55. Na jednym ładowaniu możemy oczekiwać nawet 7 godzin odsłuchu muzyki. Korzystając z etui ten czas wydłużymy nawet do 32 godzin. Oczywiście mowa to z uruchomioną redukcją szumów. Bateria to mocna zaleta sprzętu.

Słuchawki oferują również szybkie przełączanie się pomiędzy źródłami audio. W pudełku natomiast znajdziemy 3 rozmiary gumek – S, M i L. Buds 3 oferowane są w dwóch kolorach – białym i czarnym.

Źródło: x-kom

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!