Strona główna Aktualności Xiaomi chińskim królem jakości w tym roku

Xiaomi chińskim królem jakości w tym roku

-

Xiaomi jest firmą, która otrzymała już cały ogrom nagród z naprawdę całkowicie różnych kategorii. Tym razem chiński gigant został wyróżniony za najlepszą jakość produktów w 2018 roku!

Xiaomi królem jakości?

Koniec listopada jest okresem, w którym przyznawane są nagrody przez chińską organizację non-profit Chinese Association for Quality za najlepszą jakość w danym roku. Jest to najwyższe wyróżnienie, które może zdobyć producent elektroniki w Państwie Środka. W konkursie wzięło udział sporo firm, a jedynie pięć z nich otrzymało nagrodę. Wśród nich znalazło się oczywiście Xiaomi. Jednocześnie to właśnie chiński gigant jest pierwszą i jedyną w historii wyróżnioną firmą prowadzącą sprzedaż i marketing przede wszystkim w internecie.

Xiaomi nagroda jakość 2018 (2)

Xiaomi otrzymało nagrodę nie tylko za jakość swoich urządzeń, ale także sieci i całego ekosystemu opartego na BigData, wprowadzaniu licznych innowacji i optymalizacji oprogramowania. Producent z Państwa Środka chce nieustannie ulepszać swoje produkty i prezentować nam, ich użytkownikom, gotowe rozwiązania mające podbić nasze serca. Wyróżnienie to jest zwieńczeniem słów wypowiedzianych rok temu na konferencji przez samego Lei Juna:

Chcemy używać teleskopów aby zobaczyć innowację, a na jakość patrzymy przez mikroskopy. Innowacja określa jak wysoko możemy się wznieść, ale jakość odkreśla jak daleko możemy zajść.

xiaomi logo

Xiaomi nie zamierza jednak spoczywać na laurach. Po raz kolejny zostaliśmy zapewnieni, że prace nad poprawą jakości trwają. Chiński gigant świadomy jest tego, że już teraz mogą nawiązać realną walkę z konkurencją, ale by zostać numerem jeden trzeba nieustannie iść do przodu prezentując nie tylko coraz szybsze smartfony czy produkty z zupełnie nowych kategorii, ale także dbając o ich wykonanie i przykładając ogromną wagę do szczegółów. To właśnie dbanie o detale sprawiło, że Xiaomi jest w miejscu, w którym jest teraz. Miejmy nadzieję, że nadchodzące nowości będą jeszcze lepsze!

Co myślicie o jakości urządzeń Xiaomi? Czy produkty chińskiego giganta wyróżniają się dbałością o detale? A może uważacie, że któryś z producentów z Państwa Środka zasłużył na tę nagrodę bardziej? Zapraszamy do dyskusji!
Kolejny artykuł znajdziesz poniżej