Strona główna Akcesoria Xiaomi do swojej oferty wprowadza kolejny niesmartfonowy produkt. Tym razem przyszedł czas...

Xiaomi do swojej oferty wprowadza kolejny niesmartfonowy produkt. Tym razem przyszedł czas na apteczkę

-

Xiaomi jest znane z tego, że produkuje już praktycznie wszystko. Smartfony, szeroko pojęty smarthome, jeździki, hulajnogi, akcesoria oraz produkty, które nie mają nic wspólnego z elektroniką. Teraz przyszedł czas na zupełnie nową apteczkę pierwszej pomocy!

Apteczka firmy Xiaomi

Nowość giganta z Państwa Środka ma idealnie sprawdzić się w podróży. Xiaomi chciało stworzyć coś co bez problemu będziemy mogli przewozić w aucie czy wrzucić do plecaka i mieć zawsze przy sobie. Apteczka pierwszej pomocy ma wymiary 19 x 14 x 6 cm i waży 492 g. W środku znajdziemy następujące elementy:

  • elastyczny bandaż o szerokości 7,5 cm,
  • taśma samoprzylepna przyjazna dla skóry,
  • 50 sztuk tabletek dezynfekujących,
  • 10 sztuk chusteczek do czyszczenia ran,
  • 20 sztuk plastrów różnej wielkości.

Całość zamknięta jest w całkowicie wodoodpornym pudełku wykonanym z tworzywa. Tym samym nie musimy się martwić o to, że podczas ulewy plastry czy bandaże zamokną i nie będziemy mogli z nich korzystać. Co ciekawe apteczka pierwszej pomocy Xiaomi pojawiła się już w sklepach oferujących wysyłkę do naszego kraju. Jeśli zatem jesteście fanami giganta z Państwa Środka i chcecie w swojej kolekcji posiadać apteczkę wyprodukowaną przez chińską firmę, lub tak naprawdę jedną z firm-córek, to możecie zamówić ją już dziś. Cena nowości wynosi 21,99$ czyli około 84 zł. I trzeba przyznać, że to naprawdę uczciwa cena za coś co zawsze możemy zabrać ze sobą nawet na ekstremalny wyjazd w trudnych warunkach.

Co myślicie o apteczce pierwszej pomocy Xiaomi? Zamierzacie ją zakupić? Zapraszamy do dyskusji!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej