Xiaomi Electric Scooter 4 Go oficjalnie debiutuje na rynku!

Xiaomi Electric Scooter 4 Go oficjalnie
Xiaomi Electric Scooter 4 Go (fot. producenta)

Dotychczas Xiaomi wprowadziło do swojej oferty kilka modeli z czwartej generacji elektrycznych hulajnóg. Do tej pory na rynku zadebiutował Xiaomi Electric Scooter 4 Pro, Electric Scooter 4 Ultra oraz Electric Scooter 4 i Electric Scooter 4 Lite. Tymczasem producent przedstawia najniżej pozycjonowany model Electric Scooter 4 Go. Oto, co oferuje i ile kosztuje.

Co oferuje hulajnoga Xiaomi?

Hulajnoga Xiaomi Electric Scooter 4 Go została wyposażona w silnik o mocy 450 W, który ulokowany został w przednim kole. Pozwala on na rozwinięcie maksymalnej prędkości 20 km/h i wjechać na wzniesienia o nachyleniu do 10%. Warto w tym miejscu dodać, że hulajnoga posiada trzy tryby jazdy: chodzenia (5-6 km/h), standardowy (5-15 km/h) oraz sportowy (5-20 km/h). 

Zasięg hulajnogi wynosi maksymalnie 18 km za sprawą wykorzystania akumulatora o pojemności 165 Wh. Producent informuje jednak, że część energii można odzyskać podczas hamowania, co pozytywnie wpływa na zwiększenie zasięgu. Co ciekawe, producent informuje, że model Electric Scooter 4 Go jest idealny do poruszania się w promieniu 5 km.

Xiaomi Electric Scooter 4 Go oficjalnie
fot. producenta

Nowość Xiaomi wyposażona została w puste w środku opony typu run-flat o średnicy 8,1 cala, które według zapewnień producenta wykonane zostały z wytrzymałej gumy. Ponadto hulajnoga oferuje biały reflektor o mocy 2 W na przodzie, czerwone światło z tyłu oraz dwa hamulce: przedni elektryczny i tylny bębnowy. 

Należy jeszcze dodać, że Xiaomi Electric Scooter 4 Go posiada na kierownicy wyświetlacz, na którym wyświetlane zostają najważniejsze informacje, takie jak aktualna prędkość, pozostałą energię oraz za jego pośrednictwem możliwy jest wybór trybu jazdy i włączenie lub wyłączenie lampki. Hulajnoga jest także odporna na wodę zgodnie z normą IPX4.

Cena i dostępność Xiaomi Electric Scooter 4 Go

Producent nie ujawnia szczegółów na temat dostępności oraz ceny, ale nieoficjalnie mówi się, że hulajnoga w naszym kraju może kosztować około 1500 złotych. 

Źródło: Xiaomi

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!