Xiaomi już pracuje nad MIUI 13.5!

miui 13.5

Xiaomi ostatnio jest coraz bardziej znane z szybkiego wypuszczania kolejnych i kolejnych modeli smartfonów na rynek. Tak duża liczba urządzeń nie sprzyja użytkownikom, ponieważ zespoły odpowiedzialne za rozwój oprogramowania nie nadążają nad poprawianiem tylu wersji systemu. Wszystko to odbija się na poziomie zadowolenia kupujących, który w ostatnim czasie zmalał.

MIUI 13.5 jest już rozwijane

Chińska firma zdaje się zauważać problem ze słabiej działającym oprogramowaniem. By poprawić wcześniejszą wersję MIUI, postanowiono wydać wersję MIUI 12.5, podczas gdy wcześniej wydawano jedynie kompilacje oznaczone pełnymi cyframi. Pod koniec ubiegłego roku pojawiło się MIUI 13, o którym pisaliśmy na naszym portalu. W styczniu ta aktualizacja pojawiła się na najnowszych smartfonach Xiaomi.

Nowe logo MIUI 13.5 zostało odnalezione w kodzie systemu. Jak możemy zauważyć, druga z cyfr w logo przypomina trójkę lub piątkę, w zależności od tego, jak pociągniemy brakującą kreskę. Zmieniono także kolorystykę, być może nawiązując do MIUI 11. Niestety na ten moment nie wiemy czego spodziewać się w nowej wersji systemu.

Xiaomi już pracuje nad MIUI 13.5!

Źródło: xiaomiui.net

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!