Xiaomi Mi 10 ma otrzymać ładowanie o mocy 66 W. Potwierdza to certyfikacja 3C!

xiaomi mi 9

Do premiery Xiaomi Mi 10 pozostało jeszcze trochę czasu. I chociaż sam producent z Państwa Środka nie zapowiedział kiedy dokładnie zobaczymy przyszłorocznego flagowca to bardzo realnym terminem wydają się targi Mobile World Congress 2020 w Barcelonie. Na temat tego urządzenia wiemy jednak coraz to więcej!

Nowe smartfony Xiaomi certyfikowane!

W sieci pojawiły się informacje na temat certyfikacji nowych modeli Xiaomi. Wśród nich znajdziemy smartfon z 5G, który będzie wspierać szybkie ładowanie o mocy aż 66 W, ale także dwa inne urządzenia, o nazwach kodowych M2001J2E oraz M2001J2C, które wspierają ładowanie o mocy 30 W. Smartfony te to najprawdopodobniej także modele z serii Mi 10, ale bardzo możliwe, że producent z Państwa Środka po raz kolejny pokusi się o zalanie rynku mobilnego wieloma sprzętami z tej samej rodziny urządzeń. Co wiemy jednak na temat przyszłorocznego flagowca chińskiego giganta? Całkiem sporo!

Xiaomi Mi 10 ma otrzymać ładowanie o mocy 66 W. Potwierdza to certyfikacja 3C!

Przede wszystkim smartfon ten będzie pracować pod kontrolą Qualcomm Snapdragona 865. Bez wątpienia na rynku pojawi się także wariant z modemem nowej generacji pozwalającym na łączność z sieciami 5G, ale jednocześnie liczymy na to, że zadebiutuje także, oczywiście zdecydowanie tańsza, konfiguracja obsługująca jedynie 4G. Musimy pamiętać o tym, że sieć nowej generacji nadal nie jest zbytnio rozwinięta na świecie, a co za tym idzie nie wszyscy użytkownicy będą chcieli decydować się na kupno smartfona posiadającego coś czego nie potrzebują.

Zobacz także: Xiaomi produkuje sporą część swoich telefonów w Indiach

Snapdragon 865 powinien być wspierany przez minimum 6 GB RAM-u, a na pliki użytkownika zapewne zostanie przeznaczone przynajmniej 64 GB pamięci wewnętrznej. Dodajmy do tego aparaty z najwyższej półki, sporą baterię oraz odpowiednią jakość wykonania i otrzymamy urządzenie praktycznie kompletne. Sam z niecierpliwością wyczekuje premiery Xiaomi Mi 10 i niezwykle ciekawi mnie to jak chiński gigant postanowi wycenić swoje urządzenie. Pozostaje uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości!

Na zdjęciu głównym znajduje się Xiaomi Mi 9, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Czego oczekujecie po Xiaomi Mi 10? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach! 

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!