Xiaomi Mi 11T Pro będzie potężny! Specyfikacja zaskakuje

Xiaomi Black Shark 4
Xiaomi Black Shark 4

Wszyscy czekamy na nowego flagowca Xiaomi, który zaoferuje najlepszą wydajność ale w niższej cenie. I z tego co się okazuje, to już niedługo zobaczymy Xiaomi Mi 11T Pro. Częściowa specyfikacja wygląda nieźle!

Xiaomi Mi 11T Pro – specyfikacja

Właśnie poznaliśmy częściową specyfikację Xiaomi Mi 11T Pro. Nie ma zaskoczenia – jest ona iście flagowa i każdy wymagający użytkownik powinien być wymagający. Zacznijmy od ekranu, bo ten będzie wykonany w technologii OLED, a jego częstotliwość odświeżania wynosić ma 120 Hz. Co ciekawe, jest to nieco mniej niż w ubiegłorocznym Xiaomi Mi 10T Pro, który miał odświeżanie na poziomie 144 Hz, jednak technologia ekranu to było tylko LCD. Muszę jednak dodać, że różnica między 120 a 144 Hz jest minimalna i mało kto to odczuje. Różnica między OLED a LCD jest ogromna i za ten krok należą się Xiaomi ogromne brawa.

Tak jak wspomniałem, Mi 11T Pro zaspokoi nawet najbardziej wymagającego użytkownika – głównie dzięki procesorowi Qualcomm Snapdragon 888 z obsługą sieci 5G oraz WiFi 6. Jest to aktualnie topowy układ i Xiaomi po prostu nie mogło “włożyć” nic lepszego. Ponadto całość ma zasilać ogromne ogniwo o pojemności 5000 mAh, które szybko naładujemy mocą aż 120 W – podobnie jak Xiaomi Black Shark 4, o którym pisaliśmy >>w tym artykule<<.

A co z ceną?

Według plotek Xiaomi Mi 11T Pro ma być sprzedawany w Wietnamie za 13-15 mln VND, czyli około 2250-2580 złotych. Przewiduje się, że prezentacja zarówno Xiaomi Mi 11T Pro i Mi 11T odbędzie się za miesiąc, czyli 23 września. Smartfon powinien trafić do Europy, w tym do Polski.

Źródło: GizmoChina przez Tabletowo

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!