Strona główna Aktualności Xiaomi Mi Band 4 zostanie zaprezentowany jeszcze w tym roku!

Xiaomi Mi Band 4 zostanie zaprezentowany jeszcze w tym roku!

-

Opaski sportowe od Xiaomi cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Często widzę je u osób z totalnie różnych grup wiekowych i społecznych. Sprzęt ten przebił się do mainstreamu nie tylko w Polsce, więc Xiaomi widzi, że warto wydawać kolejne wersje. Aktualnie najświeższym modelem opaski od Xiaomi jest Mi Band 3, którego recenzja pojawi się niebawem, ale tuż za rogiem czai się następca!

Xiaomi Mi Band 4 wyjdzie w tym roku, wiemy to od firmy, która go współtworzy

Huami to chińska firma, która specjalizuje się w technologiach ubieralnych. Są oni dość mocno powiązani z Xiaomi i od dawna współtworzą sprzęty razem. Jeden z przedstawicieli firmy Huami, David Cui, przy okazji ogłaszania wyników finansowych podzielił się ciekawą wiadomością. Zdradził, że Xiaomi pracuje nad swoją następną opaską sportową. Dodał również, że Mi Band 4 wyjdzie już w tym roku, ale nie prędko. Na pewno premiera nie odbędzie się w marcu ani kwietniu. Taki krok ze strony Xiaomi mnie zupełnie nie dziwi. Sprzedaż Mi Banda 3 nie maleje, popyt wciąż jest ogromy. Chcą wycisnąć z tego modelu ostatnie soki.

mi band 3
Na zdjęciach w tym wpisie widnieje aktualnie najnowsza wersja, czyli Xiaomi Mi Band 3

Jeśli Mi Band 4 wyjdzie w tym roku to będzie złamanie pewnej tradycji. Dotychczas Xiaomi wydawało swoje opaski sportowe co dwa lata. Pierwszy Mi Band wyszedł w lipcu 2014 roku, w czerwcu 2016 roku wyszedł Mi Band 2. Najnowsza wersja natomiast wyszła w maju zeszłego roku.

Zobacz również: Cena Xiaomi Mi 9 i Redmi Note 7 spodobała się Polakom. Przedsprzedaż zakończona pełnym sukcesem

Czego się spodziewam po nowej opasce sportowej od Xiaomi?

Mam nadzieję, że Xiaomi Mi Band 4 będzie po prostu dobrym rozwinięciem poprzednich wersji. Oby dalej była to prosta w obsłudze opaska z wytrzymałą baterią. Poza tym liczę na dodanie NFC z możliwością płacenia w wersji przeznaczonej na nasz rynek  Miałem kiedyś Mi Banda 2 i uważam, że był to świetny sprzęt, niestety mi się zepsuł. Jeśli czwarta wersja będzie równie dobra jak poprzedniczki, to zapewne ją kupię.

Co sądzicie o opaskach sportowych takich jak Mi Band? Używacie takie urządzenia? 

Źródłogizmochina

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej