Xiaomi Mi Band 8 debiutuje w Polsce! Nowy smartband trafia do przedsprzedaży w niezłej cenie

Xiaomi Mi Band 8 w Polsce
fot. producenta

Od oficjalnego debiutu Xiaomi Mi Band 8 minęło już trochę czasu, więc sporo użytkowników wyczekiwał polskiego debiutu tego urządzenia. Tak się właśnie składa, że polskie sklepy z elektroniką zaczęły informować o dostępności nowego smartbanda, ale osoby zainteresowane zakupem, będą musieli jednak na nowość trochę poczekać. 

Cena i dostępność Xiaomi Mi Band 8 w Polsce 

Jak poinformowały sklepy x-kom oraz Media Expert, opaska będzie kosztować w naszym kraju 199 złotych za wariant pozbawiony NFC. Na ten moment nie wiadomo, czy do Polski trafi też wariant oferujący ten moduł łączności. Jeśli chodzi natomiast o dostępność, to Xiaomi Mi Band 8 aktualnie oferowany jest w przedsprzedaży, natomiast wysyłka według Media Expert rozpocznie się 30 września, a w x-kom 4 października bieżącego roku. Osoby decydujące się na zakup nowej opaski Xiaomi będą musiały zatem uzbroić się w cierpliwość.

Xiaomi Mi Band 8 w Polsce
fot. producenta

Co oferuje Xiaomi Mi Band 8?

Smartband Xiaomi wyposażony został w 1,62-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 192×490 pikseli, częstotliwości odświeżania 60 Hz oraz jasności panelu na poziomie 600 nitów. Co ważne, frontowe szkło zostało zakrzywione na krawędziach, przez co całość wygląda naprawdę dobrze wizualnie. 

Xiaomi Mi Band 8 jest wodoodprony do 5 ATM, czyli do głębokości 50 m. Opaska posiada ponad 150 trybów sportowych oraz pozwala na monitorowanie tętna, poziomu natlenienia krwi, cyklu miesiączkowego, stresu czy snu. Jeśli chodzi o czas pracy, to producent deklaruje, że opaska powinna wytrzymać do 16 dni podczas typowego użytkowania i maksymalnie 6 dni z włączonym trybem Always On Display. 

Źródło: Xiaomi, Media Expert

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!