Xiaomi Mi MIX 4 może zadebiutować już 10 stycznia!

Xiaomi Mi MIX 4

Mi MIX 4 to smartfon, na który tak naprawdę czekają wszyscy fani chińskiego giganta. Telefon ten ma być prawdziwym przełomem i ciężko nawet zliczyć ilość plotek czy przecieków, które pojawiły się w sieci na jego temat. Wszyscy wskazuje na to, że właśnie poznaliśmy datę premiery nowości Xiaomi!

Mi MIX 4 zadebiutuje podczas CES 2020?

Na targach Consumer Electronic Show 2020 w Las Vegas pojawi się także Xiaomi. Tak naprawdę nie oczekiwaliśmy tego, że gigant z Państwa Środka w Stanach Zjednoczonych pokaże światu nowe urządzenie. Nic bardziej mylnego. W sieci pojawił się oficjalny plakat zapowiadający premierę tajemniczego sprzętu. Oczywiście na samym plakacie nie znajdziemy jakichkolwiek informacji na temat tego co to będzie. Czy aby na pewno?

Xiaomi lubi ukrywać informację na swoich grafikach i czekać aż to sami fani dojdą do tego, co firma chciała im przekazać. I wszystko wskazuje na to, że i tym razem to tak wygląda. Wystarczy zwiększyć jasność plakatu i w jego górnej części zobaczymy napis “MIX”. Co to oznacza? Tak naprawdę możemy rozumieć to dwojako. Pierwszą z opcji i moim zdaniem mniej prawdopodobną jest globalna premiera Mi MIXa Alpha. Oczywiście smartfon ten pojawił się już w Chinach, ale jest to sprzęt, który będzie niesamowicie drogi, a co za tym idzie mało kto zdecyduje się na jego zakup. Czy Xiaomi zdecydowało by się pokazać go na tak dużych targach jak CES 2020? Myślę, że nie.

Zobacz także: Xiaomi patentuje smartfon z aparatem umiejscowionym pod wyświetlaczem

Tym samym jedynym rozsądnym wyjściem wydaje się premiera Xiaomi Mi MIXa 4. Smartfon ten ma być prawdziwym przełomem. Wszystko za sprawą plotek, które mówią o wykorzystaniu aparatu przedniego ukrytego pod wyświetlaczem. Co więcej to Mi 10 ma być pierwszym telefonem w portfolio chińskiego producenta z Qualcomm Snapdragonem 865. To oznacza, że Mi MIX musiałby otrzymać albo Qualcomm Snapdragona 855 albo Snapdragona 855+. Jak widać temat kolejnej już generacji Mi MIXa budzi bardzo wiele pytań oraz zdecydowanie mniej odpowiedzi. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości!

Czego oczekujecie po Mi MIXie 4? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!