Xiaomi Mi Watch trafił już na rynek. Teraz czas na nowość Redmi!

Xiaomi Mi Watch trafił już na rynek. Teraz czas na nowość Redmi!

Xiaomi Mi Watch wywołał naprawdę sporo emocji. Jest to pierwszy inteligentny zegarek w portfolio chińskiego producenta, który trafił na rynek z MIUI for Watch opartym na WearOS firmy Google. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo możemy zobaczyć podobną nowość firmy Redmi!

Redmi Watch na horyzoncie

Lu Weibing, pełniący rolę generalnego menadżera submarki Xiaomi, opublikował w serwisie Weibo post, który bez wątpienia wzbudzi sporo emocji w fanach marki. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo na rynku może pojawić się Redmi Watch. Co wiemy na temat tego zegarka? Oczywiście niewiele. To tak naprawdę pierwsza informacja na ten temat, która pojawiła się w sieci i na rendery, plotki dotyczące specyfikacji czy datę premiery będziemy musieli jeszcze poczekać.

Xiaomi Mi Watch trafił już na rynek. Teraz czas na nowość Redmi!

Niemniej jednak produkty Redmi i Xiaomi bardzo często są do siebie podobne i tak może być także w tym przypadku. Tym samym Redmi Watch mógłby otrzymać prostokątny wyświetlacz podobny do tego znanego z Mi Watch. Teoria ta wydaje się wyjątkowo prawdopodobna, ponieważ jakiś czas temu chiński gigant tłumaczył powody zastosowania prostokątnej tarczy w swoim nowym zegarku. Plotki mówią także o fizycznym przycisku, mniejszej przekątnej ekranu oraz mniejszej baterii. Prawdopodobnie zabraknie także obsługi kart eSIM oraz modułu zbliżeniowego NFC.

Zobacz także: Xiaomi Mi Watch pokazany światu. Zegarek ten będzie hitem sprzedażowym!

Oczywiście Redmi Watch powinien być znacząco tańszy od Mi Watch, ale to jedynie przypuszczenia. Co więcej zegarek ten może być przeznaczony jedynie na rynek Chin czy Indii i tak naprawdę nigdy nie zadebiutować na Starym Kontynencie. Niemniej jednak zapewne zakup urządzenia z chińskich sklepów oferujących wysyłkę do naszego kraju będzie możliwy. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości i czekać na kolejne informacje na ten temat!

Na zdjęciu głównym znajduje się Xiaomi Mi Watch.

Co myślicie o Mi Watchu Xiaomi? Czekacie na inteligentny zegarek firmy Redmi? Czym waszym zdaniem powinno cechować się to urządzenie? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!