Xiaomi Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition wygląda nieziemsko i pojawi się za kilka dni!

Xiaomi-Ninebot-GoKart-Pro-Lamborghini-Edition

Chciałbyś sobie pojeździć Lamborghini, ale w nieco mniejszej i tańszej wersji? Tak się składa, że mam dla Ciebie bardzo ciekawą propozycję, a jest nią Xiaomi Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition!

Xiaomi to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów małych pojazdów elektrycznych. Ba! Wystarczy, że wyjdę na ulicę i spotkam co najmniej 3 hulajnogi tej chińskiej marki. Teraz natomiast Xiaomi przebiło nawet moje największe wyobrażenia!

Warto zobaczyć: Izera – tak będzie się nazywać polska marka samochodów elektrycznych. Co zaoferuje nam ElectroMobility Poland?

Xiaomi Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition pojawi się już 16 sierpnia!

Jak się okazuje, Xiaomi zamierza już 16 sierpnia (to jest przyszła niedziela) zaprezentować prawdziwą petardę! Jest nią pojazd Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition, czyli gokart, który powstał przy współpracy z włoskim producentem samochodów Lamborghini (choć myślę, że nikomu Lamborghini przedstawiać nie muszę).

Xiaomi Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition
Xiaomi Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition

Xiaomi Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition przypomina poprzedniego gokarta od Xiaomi, który swoją premierę miał w ubiegłym roku. Produkt charakteryzuje się żółtymi barwami, które od razu kojarzą się z włoskim producentem samochodów. Mało tego, gokart oferuje sportową kierownicę oraz spojler wykonany z bardzo mocnego materiału. Dodatkowo nowy pojazd od Xiaomi może być kierowany przez osobę z wagą nieprzekraczającą 100 kilogramów.

Xiaomi Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition zasilany jest ogniwem 432 Wh, a specjalne opony mogą pozwolić nawet na drift (wpadanie w kontrolowany poślizg). Pojazd wyposażono w wygodne siedzenia, a na froncie znajdziemy specjalny zderzak antykolizyjny. Co ciekawe, gokart ma emitować dźwięki sportowego silnika.

Xiaomi Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition
Xiaomi Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition

Tak jak wspomniałem wcześniej, sprzedaż Xiaomi Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition ma wystartować już 16 sierpnia, a jego cena wynosić ma 9999 juanów (około 5351 złotych).

Chcielibyście się przejechać takim pojazdem elektrycznym? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!