Xiaomi nie odpuszcza! Redmi Pad przyłapany na zdjęciach

Xiaomi Pad 5
Xiaomi Pad 5

Tablety z Androidem wróciły do nas na dobre. Producenci próbują zapełnić przeróżne półki swoimi propozycjami. I wiadomym było, że Xiaomi pod marką Redmi też coś wyda. Jak się okazuje, właśnie do sieci wyciekło zdjęcie, które przedstawia prawdopodobny wygląd Redmi Pad 5G.

Redmi Pad 5G na zdjęciu

Że Xiaomi wyda kolejne tablety, to domyślaliśmy się od dawna. Możliwym było też to, że coś tańszego Chińczycy wydadzą pod brandem Redmi. I faktycznie to się powoli staje faktem. Dowodem jest zdjęcie, które właśnie wyciekło do sieci. Prawdopodobnie przedstawia ono Redmi Pad 5G.

Xiaomi nie odpuszcza! Redmi Pad przyłapany na zdjęciach
(fot. Weibo)

Na portalu Weibo pojawiło się zdjęcie przedstawiające tablet. Opublikowano tam też render ukazujący design sprzętu. Wygląd wyspy aparatu przywodzi na myśl smartfon Redmi K50. Design też lekko nawiązuje do realme Pad.

(fot. Weibo)
(fot. Weibo)

Plotki mówią, że sprzęt zaoferuje wyświetlacz z odświeżaniem na poziomie 90 Hz i baterię z szybkim ładowaniem o mocy 30 W. Aparat główny ma być pojedynczy i jego rozdzielczość ma wynosić 48 MP (nie wiem po co tyle w tablecie). Niestety, to tyle informacji na temat tego sprzętu, które możemy w jakimś stopniu brać za pewnik. Na więcej musimy poczekać do sierpnia, bowiem wtedy prawdopodobnie odbędzie się premiera.

Źródło: XiaomiToday przez MIUI Polska

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!