Xiaomi prezentuje kolejny oczyszczacz powietrza. Poznajcie Mi Air Purifier Pro H

Xiaomi prezentuje kolejny oczyszczacz powietrza. Poznajcie Mi Air Purifier Pro H

Wczoraj Xiaomi postanowiło zaprezentować światu kolejną niesmartfonową nowość. Chiński gigant pokazał światu Mi Air Purifier Pro H czyli oczyszczacz powietrza, który ma podbić serca użytkowników posiadających naprawdę sporo przestrzeni do oczyszczenia. Przyjrzyjmy się mu bliżej!

Xiaomi Air Purifier Pro H

Sprzęt ten tak naprawdę już teraz dostępny jest w przedsprzedaży. Pierwsze 1000 osób, które postanowi złożyć zamówienie otrzyma całkowicie za darmo dzbanek z filtrem do wody Mijia Filter Kettle. Regularna sprzedaż rozpocznie się 9 października tego roku. Oczyszczacz, na terenie Chin, został wyceniony na 1699 juanów czyli około 955 zł. Tanio nie jest, ale ma być to sprzęt, który sprosta wymaganiom nawet tych osób, które posiadają bardzo duże salony z otwartą kuchnią czy inne ogromne pomieszczenia.

Xiaomi prezentuje kolejny oczyszczacz powietrza. Poznajcie Mi Air Purifier Pro H

Zobacz także: Xiaomi Mi Air Purifier 3 oficjalnie zaprezentowany. Miejmy nadzieję, że trafi on też do Polski!

Mi Air Purifier Pro H jest w stanie oczyścić powietrze w pomieszczeniu o powierzchni do 72 metrów kwadratowych. Z własnego doświadczenia wiem, że tego typu wartości podawane przez producenta najczęściej są zaniżane i tak naprawdę urządzenia da sobie radę nawet z większą powierzchnią, ale najzwyczajniej w świecie będzie pracować odrobinę głośniej. Zmianą jest także zupełnie nowy filtr z HEPA H13. To ma pozwolić zatrzymać 99,97% wszystkich zanieczyszczeń. Co więcej Xiaomi Mi Air Purifier Pro H eliminuje także nieprzyjemne zapachy i ma radzić sobie nawet z dymem papierosowym.

Xiaomi prezentuje kolejny oczyszczacz powietrza. Poznajcie Mi Air Purifier Pro H

Do dyspozycji mamy trzy tryby pracy – automatyczny, nocny oraz dodatkowy, który użytkownik może dostosować do własnych preferencji. Sterowanie może oczywiście także odbywać się przy pomocy aplikacji Mi Home. Mi Air Purifier Pro H wspiera także obsługę głosową poprzez asystenta XiaoAI, który, niestety na tę chwilę, porozumiewa się jedynie w języku chińskim. Co z europejską premierą? Na ten temat nie pojawiły się póki co jakiekolwiek informacje. Miejmy jednak nadzieję, że gigant z Państwa Środka nie zapomni o Starym Kontynencie!

Co myślicie o Xiaomi Mi Air Purifier Pro H? Korzystacie z oczyszczaczy powietrza? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!