Zobaczcie jakie promocje przygotowało Xiaomi z okazji 10 urodzin firmy!

baner 10 urodziny xiaomi promocje

Xiaomi obchodzi dzisiaj 10-lecie istnienia. Marka ta nie figuruje od tak dawna na polskim rynku, ale już zdążyła zaistnieć w świadomości Polaków. Chiński producent elektroniki kojarzy się od zawsze z atrakcyjnymi cenami, których nie mogło zabraknąć w dniu świętowania. Zobaczcie jakie promocje można dzisiaj wyhaczyć w sklepie x-kom i u innych partnerów Xiaomi w Polsce.

Świętuj 10-lecie Xiaomi

Zobaczcie jakie promocje przygotowało Xiaomi z okazji 10 urodzin firmy!

W promocyjne cenie znajdziemy smartfony:

Xiaomi uważa, że od jednego telefonu lepsze mogą być tylko dwa telefony, dlatego z okazji 10-lecia marki Xiaomi do każdego smartfona Mi 10 128 GB lub 256 GB w promocyjnych cenach (2999 i 3299 złotych) dodawany jest Redmi 9A gratis. Aby skorzystać z promocji należy użyć kodu rabatowego rocznica-xiaomi w koszyku z telefonem Mi 10.

W promocyjnej cenie można też kupić telewizory Xiaomi i opaskę:

Oprócz sprzętów Xiaomi kupicie także akcesoria Targus i wiele wiele innych rzeczy, które mogą szczególnie przydać się już we wrześniu. Spójrzcie na >tę< i >tę< stronę promocji.

Wszystkie promocje znajdziecie na stronie sklepu x-kom.pl, dajcie znać w komentarzach jaki produkt zdecydowaliście się kupić.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!