Xiaomi Redmi Buds 3 Lite już w Polsce! Ile kosztują i co oferują?

redmi buds 3 lite
(fot. Xiaomi)

Dzisiaj odbyła się konferencja Xiaomi, która wniosła na nasz rynek mnóstwo ciekawego sprzętu. Wśród nich znalazły się słuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 3 Lite.

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite – co oferują?

Słuchawki bezprzewodowe to bez wątpienia jeden z najlepszych i najciekawszych gadżetów, jaki można sobie kupić. Znacznie ułatwiają nam codzienne życie i pozwalają na nowo podejść do świata audio. Tym bardziej, że dają nam sporą swobodę ruchu. Chociażby możemy połączyć się z laptopem i spokojnie od niego odejść do sąsiednich pomieszczeń bez potrzeby zdejmowania słuchawek.

Xiaomi postanowiło wejść na nasz rynek z czymś nowym i pokazali słuchawki Redmi Buds 3 Lite, które teraz kupicie w mocnej obniżce. Co oferują? Przede wszystkim mamy tutaj nowoczesne Bluetooth 5.2, co zapewnia stabilne i dobre połączenie ze źródłem. Wbudowane ogniwa w słuchawki 36 mAh mają pozwolić nawet do 5 godzin odsłuchu.

Co równie ważne, w pudełko wbudowane jest ogniwo 315 mAh, co ma wydłużyć czas grania do 18 godzin. Nie jest to jednak najlepszy wynik na rynku, bowiem konkurencja często oferuje 20+ godzin, ale zazwyczaj mowa tu o droższych produktach. Ponadto ładowanie odbywa się poprzez nowoczesne złącze USB-C. Xiaomi zapewnia, że ergonomiczny kształt słuchawki pozytywnie odbije się na wygodzie użytkowania.

A co z ceną? Normalnie słuchawki mają kosztować 129 złotych. Jednak od 27 stycznia do 3 lutego 2022 roku potrwa specjalna obniżka, w ramach której słuchawki będzie można nabyć za 99 złotych. To kusząca propozycja.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!