Xiaomi Redmi Note 11T 5G jeszcze w tym miesiącu? Pojawiły się nowe plotki

Redmi Note 11t
Redmi Note 11 (fot. Xiaomi)

Dopiero co odbyła premiera serii Redmi Note 11, a tu okazuje się, że Xiaomi ma zamiar pokazać kolejny telefon. Tym razem chodzi o Redmi Note 11T 5G.

Xiaomi Redmi Note 11T 5G jeszcze w listopadzie?

Jak się okazuje, najnowsze przecieki jasno wskazują, że jeszcze w listopadzie (dokładnie 30 listopada) pojawi się Redmi Note 11T 5G. Premiera ma mieć miejsce w Indiach, a smartfon ma zaoferować układ MediaTeka.

Dokładnie chodzi tu o MediaTek Dimensity 810. Procesor wspierać ma 6 lub 8 GB pamięci RAM, a na pliki użytkownika przewidziano dysk 64 lub 128 GB. Obraz wyświetlany ma być na ekranie 6,6 cala. Co jeszcze wiemy? Całość ma zasilać ogniwo o pojemności aż 5000 mAh.

redmi note 11
Xiaomi Redmi Note 11 Pro

Zdjęcia zrobimy aparatem głównym 50 MP oraz dodatkowym obiektywem 8 MP. Na froncie natomiast znajdziemy kamerkę do selfie 16 MP. Telefon dostępny będzie w trzech wersjach kolorystycznych – biały, czarny i niebieski. Niestety, nie znamy ceny produktu, ani tym bardziej dostępności. Warto dodać, że poprzedni modele z serii Note xT trafiały do Polski, więc i tym razem może być podobnie.

Muszę zaznaczyć, że zaledwie kilkanaście dni temu odbyła się premiera modeli Redmi Note 11 Pro+ i Redmi Note 11 Pro. Obydwa smartfony mają naprawdę mocną specyfikację. Ich nadejścia do Polski spodziewamy się gdzieś na początku 2022 roku. O telefonach więcej dowiecie się >>stąd<<.

Źródło: Telepolis

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!