Xiaomi Redmi Note 14 Pro i pierwsze informacje

Xiaomi Pad 6 Pro - Design - Pic By Mati Kaca - 7
Logo Xiaomi

Rynek nowych technologii uwielbia informacje. Przykładem tego są liczne przecieki dotyczące niemalże każdego smartfona na świecie. Nie mogło być inaczej w przypadku Xiaomi Redmi Note 14 Pro. Poznaliśmy ciekawe informacje o kilku podzespołach.

Co zdradził nam Xiaomi Redmi Note 14 Pro?

Wiem, że pewnie spodziewacie się informacji dotyczących procesora, ale nowy średniak chińskiej firmy tym razem nie zdradził tych kluczowych newsów. Nowe wieści (informator) zza oceanu wskazują, że telefon będzie wyposażony w mikrozakrzywiony panel z wycięciem na przednią kamerę pośrodku. Nie budzi to większego zaskoczenia, ponieważ telefon z pewnością nie będzie różnić się znacząco od konkurenta. Oprócz tego poznaliśmy kilka szczegółów dotyczących aparatu fotograficznego. Z dostarczony informacji dowiadujemy się, że główny aparat 50 MP jest bez wsparcia teleobiektywu peryskopowego. Można powiedzieć, że to tyle, jeśli chodzi o jeszcze nieodkryte informacje dotyczące urządzania Xiaomi Redmi Note 14 Pro.

Jaka może być spodziewana specyfikacja?

Na pewno nie powinna być gorsza niż u poprzednika. Przewidywania są następujące. W pierwszej kolejności wyświetlacz AMOLED z wysoką częstotliwością odświeżania prawdopodobnie 120 Hz. Urządzenie miałoby pracować pod Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3. Warto wskazać, że poprzedni model, czyli Redmi Note 13 Pro pracuje na SoC Snapdragon 7s Gen 2 współpracując z 8 lub 12 GB pamięci RAM. Właśnie dlatego bardzo prawdopodobna jest opcja procesora 3 generacji moim zdaniem ze wsparciem 12 GB. W kwestii ładowania nie przewiduje się większych zmian. Prawdopodobną opcją może być 5500 mAh z możliwością szybkiego ładowania powyżej 70 W.

Źródło: Gizmochina  

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!