Xiaomi pokazuje Redmi Watch 2 Lite. Pewnie będzie niezwykle tani!

Redmi Watch 2 Lite
(fot. Xiaomi)

Xiaomi chce wypełnić rynek wieloma zegarkowymi nowościami. Już niedługo możemy spodziewać się wejścia na półki sklepowe sprzętu o nazwie Redmi Watch 2 Lite.

Xiaomi Redmi Watch 2 Lite – specyfikacja i możliwości

Wraz z opaską Smart Band Pro, Xiaomi zapowiedziało zegarek Redmi Watch 2 Lite. Biorąc pod uwagę możliwości, wygląd i specyfikację, prawdopodobnie będzie to następca Xiaomi Mi Watch Lite. Ale co zaoferuje Redmi Watch 2 Lite?

Przede wszystkim mamy tutaj ekran o przekątnej 1,55 cala i rozdzielczości 320 x 360 pikseli. Niestety, nie będzie to technologia OLED, a tylko TFT LCD. Smartwatch za to ma mieć GPS, co przyda się w trakcie przeróżnych sportów, na przykład biegania. Nie zabraknie Bluetooth 5.0 oraz odporności na wodę na poziomie 5 ATM.

Redmi Watch 2 Lite
(fot. Xiaomi)

Całość ma zasilać ogniwo o pojemności 262 mAh, co przełoży się nawet na 10 dni pracy (z włączonym GPS-em ma to być 14 godzin). Co ważne, będzie tutaj mieli pomiar SpO2, co przydaje się zwłaszcza teraz, kiedy to mamy pandemię COVID. Zegarek sparujemy ze smartfonami prawdopodobnie poprzez aplikację Xiaomi Wear.

Niestety, nie znamy ani ceny produktu, ani nie mamy informacji na temat dostępności. Dodam, że Xiaomi Mi Watch Lite kosztował w Polsce 249 złotych. Spodziewałbym się podobnej ceny.

Źródło: Xiaomi, tablety.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!