Opaska Xiaomi Smart Band 7 Pro oraz słuchawki Redmi Buds 4 Pro oficjalnie debiutują w Polsce!

Xiaomi Smart Band 7 Pro
Xiaomi Smart Band 7 Pro (fot. Xiaomi)

Poza smartfonami Xiaomi 12T oraz Xiaomi 12T Pro, producent oficjalnie pokazał również globalną wersję Xiaomi Smart Band 7 Pro i słuchawki Redmi Buds 4 Pro. Oto, co wiemy o najnowszych urządzeniach marki. 

Co oferuje Xiaomi Smart Band 7 Pro?

Jeśli chodzi o wizualne aspekty najnowszego smartbanda Xiaomi, to całość charakteryzuje się bardziej prostokątnym wyświetlaczem w porównaniu do znanej już na naszym rynku opaski bez dopisku „Pro”. Ekran zastosowany w Band 7 Pro to matryca AMOLED o przekątnej 1,64 cala, rozdzielczości 280×456 pikseli i zagęszczeniem pikseli na poziomie 326 ppi, Warto jeszcze wspomnieć, że jasność wynosi maksymalnie 500 nitów, a całość jest odporna na wodę do 5 ATM. 

Opaska Xiaomi Smart Band 7 Pro oraz słuchawki Redmi Buds 4 Pro oficjalnie debiutują w Polsce!
Xiaomi Smart Band 7 Pro (fot. Xiaomi)

Za magazynowanie energii w Xiaomi Smart Band 7 Pro może pochwalić się akumulatorem o pojemności 235 mAh, która według producenta zapewniać ma do 12 dni normalnego użytkowania. Pozostałe parametry techniczne nie różnią się względem podstawowej opaski. Na pokładzie znajduje się zatem Bluetooth 5.2, GPS, Galileo, QZSS czy też 110 trybów sportowych. W śledzeniu aktywności pomoże również akcelerometr, żyroskop, sensor SpO2, monitor snu oraz pulsometr. 

Co oferują Redmi Buds 4 Pro?

Kolejną nowością na polskim rynku są słuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 4 Pro, które oferują system podwójnych sterowników w rozmiarze 10 oraz 6 milimetrów, obsługę kodeków LDAC oraz hybrydową redukcję szumów w zakresie 30-3000 Hz pozwalającą zredukować dźwięki tła nawet o 43 dB. Producent twierdzi, że Redmi Buds 4 Pro wytrzyma do 36 godzin między ładowaniami dołączonego etui lub 9 godzin na jednym ładowaniu. Co ciekawe, 5 minut ładowania zapewnić ma do 2 godzin odtwarzania muzyki. Na koniec należy jeszcze wspomnieć o klasie odporności IP54 i obecności Bluetooth 5.3. 

Opaska Xiaomi Smart Band 7 Pro oraz słuchawki Redmi Buds 4 Pro oficjalnie debiutują w Polsce!
Redmi Buds 4 Pro (fot. Xiaomi)

Najnowsze urządzenie firmy zostały wycenione  w naszym kraju następująco: 

  • Xiaomi Smart Band 7 Pro – 499 złotych,
  • Redmi Buds 4 Pro – 449 złotych. 

Sprzęt można kupić za pośrednictwem oficjalnego sklepu internetowego Xiaomi oraz stronach najpopularniejszych sprzedawców elektroniki w Polsce. 

Źródło: Xiaomi

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!