Xiaomi sprzedało ponad 1 mln opasek Mi Band 4 w zaledwie 8 dni

Xiaomi Mi Band 4

Nowa generacja opaski sportowej Xiaomi jeszcze nie trafiła do Polski, a już wzbudziła sporo emocji. Nic dziwnego, gdyż usprawnienia względem poprzednika są zauważalne. Wygląda na to, że wysoka popularność już ma swoje odzwierciedlenie w statystykach, ponieważ sprzedaż jest rekordowa.

Mi Band 4 pobija rekord sprzedaży

O sukcesie poinformował Donovan Sung, rzecznik prasowy Xiaomi ma rynek globalny oraz jeden z dyrektorów w Xiaomi. Opaska w ciągu ośmiu dni pobiła rekord sprzedaży, ponieważ sprzedano już pierwszy milion egzemplarzy. Dla porównania Xiaomi Mi Band 3, według informacji, którą podał rok temu Lei Jun, osiągnął ten próg po 17 dniach. Wygląda na to, że Mi Band czwartej generacji jest dwa razy bardziej popularny, a to dopiero początek.

xiaomi mi band 4Opaska bowiem jest dostępna na razie jedynie w Chinach, skąd można ją już zamówić. Przygotowaliśmy dla was listę ofert dostępną tutaj. Wiemy, że trafi do Hiszpanii, gdzie została zapowiedziana w cenie 35 euro (ok. 150 złotych). Pomyślcie jak wprowadzenie jej na inne rynki: indyjski, europejski zwiększy sprzedaż. Można obliczyć, że w ciągu tych ośmiu dni Xiaomi sprzedawało jednego Mi Banda 4 co 0,7 sekundy.

Xiaomi Mi Band 4 – spis ofert

Mi Band czwartej generacji jest już dostępny u nieoficjalnych polskich dystrybutorów w cenie około 200 złotych w wersji global. Także my zabraliśmy się do jego testów, o czym zapewne wiecie, jeśli śledzicie nas na Instagramie.

Zobacz też: Xiaomi Mi CC to nowa seria smartfonów. Do kogo ma trafiać ta linia?

Xiaomi sprzedało ponad 1 mln opasek Mi Band 4 w zaledwie 8 dniGłównym usprawnieniem względem poprzednika jest kolorowy ekran oraz bardziej rozbudowana funkcjonalność, np. sterowanie muzyką. Chodzą również słuchy, że płatności zbliżeniowe będą obsługiwane również w naszym kraju.

Zamierzacie podbić sprzedaż Mi Banda 4? A może już go zamówiliście? Dajcie znać w komentarzach!

Sprawdź gdzie zamówić opaskę Xiaomi Mi Band 4 w najlepszej cenie!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!