Xiaomi wprowadza do Europy inteligentny wentylator Mi Smart Standing Fan 1C

Xiaomi wprowadza do Europy inteligentny wentylator Mi Smart Standing Fan 1C

Wczorajsza konferencja Xiaomi przyniosła nam nie tylko nowe smartfony z serii Redmi Note 9 czy model Mi Note 10 Lite, ale usłyszeliśmy także o wprowadzeniu na rynki europejskie nowego wentylatora. Mi Smart Standing Fan 1C, bo to właśnie o nim mowa, ma podbić serca wszystkich fanów rozwiązań smart home. Przyjrzyjmy się mu bliżej!

Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C

Nowy wentylator producenta z Państwa Środka idealnie wpisuje się swoim wyglądem w cały ekosystem tej marki. Całość wykonana jest z połączenia białego tworzywa oraz metalu. Urządzenie zostało wyposażone w aż siedem łopatek wirnika. Wszystko po to, aby zaoferować użytkownikom możliwość dostosowania siły podmuchu powietrza do własnych preferencji. Domyślnie do wyboru mamy dwa tryby pracy – standardowy oraz tryb uśpienia. Oczywiście Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C łączy się z aplikacją mobilną Mi Home i to właśnie w ten sposób jesteśmy w stanie zmieniać wszystkie ustawienia tego sprzętu.

Xiaomi wprowadza do Europy inteligentny wentylator Mi Smart Standing Fan 1C

Nie zabrakło także wsparcia dla asystentów głosowych Amazonu oraz Google. Za sprawą aplikacji mobilnej jesteśmy także w stanie włączać i wyłączać wentylator z dowolnego miejsca, a także w pełni zautomatyzować jego pracę z wykorzystaniem czujników czy innych urządzeń chińskiego producenta. Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C pozwala na regulację wysokości, a co za tym idzie możemy postawić go zarówno na półce jak i na podłodze.

Zobacz także: Globalne wersje Redmi Note 9 oraz Redmi Note 9 Pro oficjalnie zaprezentowane!

Co z ceną? Nowość giganta z Państwa Środka w Europie będzie kosztować 39,99 euro czyli około 182 zł. Niestety, ale nadal nie wiemy kiedy dokładnie Mi Smart Standing Fan 1C trafi do sprzedaży w naszym kraju. Niemniej jednak od europejskiej premiery do wprowadzenia tego sprzętu do polskich sklepów nie powinno minąć zbyt wiele czasu. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości!

Co myślicie o Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C? Czekacie na wprowadzenie tego urządzenia do naszego kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!