Xiaomi wprowadza do Europy inteligentny wentylator Mi Smart Standing Fan 1C

Wczorajsza konferencja Xiaomi przyniosła nam nie tylko nowe smartfony z serii Redmi Note 9 czy model Mi Note 10 Lite, ale usłyszeliśmy także o wprowadzeniu na rynki europejskie nowego wentylatora. Mi Smart Standing Fan 1C, bo to właśnie o nim mowa, ma podbić serca wszystkich fanów rozwiązań smart home. Przyjrzyjmy się mu bliżej!

Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C

Nowy wentylator producenta z Państwa Środka idealnie wpisuje się swoim wyglądem w cały ekosystem tej marki. Całość wykonana jest z połączenia białego tworzywa oraz metalu. Urządzenie zostało wyposażone w aż siedem łopatek wirnika. Wszystko po to, aby zaoferować użytkownikom możliwość dostosowania siły podmuchu powietrza do własnych preferencji. Domyślnie do wyboru mamy dwa tryby pracy – standardowy oraz tryb uśpienia. Oczywiście Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C łączy się z aplikacją mobilną Mi Home i to właśnie w ten sposób jesteśmy w stanie zmieniać wszystkie ustawienia tego sprzętu.

Nie zabrakło także wsparcia dla asystentów głosowych Amazonu oraz Google. Za sprawą aplikacji mobilnej jesteśmy także w stanie włączać i wyłączać wentylator z dowolnego miejsca, a także w pełni zautomatyzować jego pracę z wykorzystaniem czujników czy innych urządzeń chińskiego producenta. Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C pozwala na regulację wysokości, a co za tym idzie możemy postawić go zarówno na półce jak i na podłodze.

Zobacz także: Globalne wersje Redmi Note 9 oraz Redmi Note 9 Pro oficjalnie zaprezentowane!

Co z ceną? Nowość giganta z Państwa Środka w Europie będzie kosztować 39,99 euro czyli około 182 zł. Niestety, ale nadal nie wiemy kiedy dokładnie Mi Smart Standing Fan 1C trafi do sprzedaży w naszym kraju. Niemniej jednak od europejskiej premiery do wprowadzenia tego sprzętu do polskich sklepów nie powinno minąć zbyt wiele czasu. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości!

Co myślicie o Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C? Czekacie na wprowadzenie tego urządzenia do naszego kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Dodaj komentarz
Total
4
Share