Xiaomi z wielkimi premierami w Polsce! Pokazano telewizor, hulajnogę oraz odkurzacz

Xiaomi z wielkimi premierami w Polsce! Pokazano telewizor, hulajnogę oraz odkurzacz

Dzisiaj odbyła się polska konferencja Xiaomi, na której to zaprezentowano wiele nowości. Jedną z nich to był smartfon Xiaomi Mi 11. Warto jednak zaznaczyć, że pokazano kilka innych urządzeń, a są to telewizor, odkurzacz i specjalna hulajnoga.

Premiery produktów Xiaomi w Polsce

Dosłownie parę chwil temu odbyła się oficjalna, polska premiera nowości firmy Xiaomi. Chiński producent uraczył nas ciekawymi produktami, między innymi smartfonem Xiaomi Mi 11. Człowiek nie tylko telefonami żyje i warto sprawdzić, co jeszcze zostało pokazane.

Mi TV Q1 75″

Xiaomi z przytupem wchodzi w świat telewizorów i prezentuje model Mi TV Q1 75″. Charakteryzuje się on ekranem o rozdzielczości QLED 4K, a także najnowszym Androidem TV oraz pełną integracją z Asystentem Google. Wielu osobom do gustu może przypaść całkiem ciekawy design.

Mi TV Q1
(fot. Xiaomi)

Normalnie Mi TV Q1 75″ ma kosztować 6499 PLN. Jednak w przedsprzedaży będzie można go kupić aż o 1500 złotych taniej, czyli za 4999 PLN. Promocja startuje 15 marca i potrwa do wyczerpania zapasów.

Mi Vacuum Cleaner G10

Xiaomi już od dawna jest aktywne na rynku sprzętów sprzątających. Mi Vacuum Cleaner G10 to przenośny, bezprzewodowy odkurzacz ręczny potrafiący działać na jednym naładowaniu nawet przez 65 minut. Został on wyposażony w duży wyświetlacz i silnik o mocy 150 AW.

g10b
(fot. Xiaomi)

Normalnie Mi Vacuum Cleaner G10 ma kosztować 1199 PLN, jednak w specjalnej promocji, która startuje 25 lutego i potrwa 24 godziny cena ta wynosić będzie 899 złotych!

Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team

Hulajnoga elektryczna Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team powstała – jak się zapewne domyślacie po przeczytaniu nazwy – przy współpracy z Mercedesem. Hulajnoga ta wyróżnia się specjalnym malowaniem nawiązującym do Formuły 1. Jeśli jesteś fanem F1 i lubisz wygodnie poruszać się po mieście, to sprzęt ten może być idealny dla Ciebie!

Xiaomi z wielkimi premierami w Polsce! Pokazano telewizor, hulajnogę oraz odkurzacz
(fot. Xiaomi)

Cena hulajnogi Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team wynosi 3599 złotych. Jednak 25 lutego rozpocznie się specjalna promocja trwająca 24 godziny, w ramach której – przy zakupie hulajnogi – dostaniemy specjalny bon o wartości 300 PLN na kolejne zakupy w Xiaomi.

Jak się Wam podobają nowości od Xiaomi? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!