Strona główna Akcesoria Xiaomi zaprezentowało nowy, niedrogi projektor multimedialny

Xiaomi zaprezentowało nowy, niedrogi projektor multimedialny

-

Rok 2018 dobiega końca, ale nie przeszkadza to Xiaomi w prezentowaniu kolejnych nowości. Tym razem nie jest to smartfon, a nowa generacja projektora multimedialnego mającego podbić serca tych wszystkich, którzy nie chcą wydawać zbyt dużo na sprzęt tego typu.

Xiaomi Mijia Projector Youth Version

To nie pierwszy sprzęt tego typu w portfolio giganta z Państwa Środka. W maju tego roku Xiaomi zaprezentowało światu laserowy projektor, który niedawno trafił do sprzedaży także w naszym kraju. Chwilę później pojawił się wyższy, a co za tym idzie droższy, model oznaczony jako Xiaomi Wemax One. Nie wszyscy użytkownicy chcą jednak wydawać większe kwoty na projektory i chiński producent jest tego świadomy. Z tego właśnie powodu powstał Xiaomi Mijia Projector Youth Version.

Urządzenie to wyświetla obraz za pomocą lampy LED o jasności 3500 lumenów. Projektor jest w stanie wyświetlić obraz od 50 do aż 120 cali, a aby osiągnąć maksymalną przekątną sprzęt ten musi znajdować się w odległości trzech metrów od ściany czy ekranu. Obraz wyświetlany jest w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli). Całość jest niewielkich rozmiarów, a co za tym idzie znalezienie miejsca na projektor, nawet w niewielkim pokoju czy mieszkaniu, nie będzie jakimkolwiek problemem.

xiaomi mijia projector youth

Jak przystało na wersje oznaczone jako Youth nowy projektor Xiaomi ma wyróżniać się przede wszystkim ceną. W Chinach urządzenie to zostało wycenione na 2199 juanów czyli około 1200 zł. I trzeba przyznać, że cena ta jest wręcz rewelacyjna. Sprzedaż ma rozpocząć się już 2 stycznia, ale na tą chwilę nie wiemy czy urządzenie trafi na inne rynki. Miejmy jednak nadzieję, że polscy dystrybutorzy dołożą wszelkich starań aby Xiaomi Mijia Projector Youth Version zadebiutował także w naszym kraju. Myślę, że sprzęt ten ma ogromny potencjał i spora część fanów marki byłaby zainteresowana jego zakupem. Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie sprzedaży i pierwsze recenzje!

Co myślicie o nowym projektorze chińskiego giganta? Czekamy na komentarze!

Sprawdź ofertę projektorów Xiaomi w GearBest

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej