Xiaomi wprowadza na chiński rynek Mi Power Bank 3 o pojemności aż 30000 mAh

Xiaomi wprowadza na chiński rynek Mi Power Bank 3 o pojemności aż 30000 mAh

Wczoraj Xiaomi niespodziewanie zaprezentowało światu zupełnie nowego power banka, który ma sprostać oczekiwaniom osób potrzebujących naprawdę ogromnej ilości energii dostępnej zawsze pod ręką. Czym Mi Power Bank 3 wyróżnia się na tle innych urządzeń konkurencyjnych producentów? Przyjrzymy się mu bliżej!

Xiaomi Mi Power Bank 3

Nowość producenta z Państwa Środka została wyposażona w dwa porty USB-A, microUSB (wykorzystywany jedynie do ładowania samego banku energii) oraz dwukierunkowy port USB-C. Tym samym w jednym czasie możemy ładować aż trzy urządzenia. Nowy Mi Power Bank 3 zaprezentowany przez Xiaomi wspiera szybkie ładowanie jedynie o mocy 18 W. Szkoda, że producent z Państwa Środka nie pokusił się o wsparcie dla ładowania o większej mocy. W dzisiejszych czasach nawet w średniopółkowych smartfonach znajdziemy ładowarki oferujące większe moce i sami użytkownicy mogą oczekiwać wsparcia dla tych nowszych technologii.

Xiaomi wprowadza na chiński rynek Mi Power Bank 3 o pojemności aż 30000 mAh

Nowość producenta z Państwa Środka została wyposażona w ogniwa o łącznej pojemności 30000 mAh. Dzięki temu posiadając w naszym smartfonie baterię o pojemności 5000 mAh będziemy w stanie kilkukrotnie naładować nasz sprzęt (oczywiście uwzględniając straty podczas ładowania). Tym samym urządzenie to sprawdzi się idealnie w momencie, gdy znajdziemy się w miejscu, w którym przez dłuższy czas nie będziemy mieć dostępu do gniazdka.

Zobacz także: Sony prezentuje wygląd PlayStation 5 oraz ujawnia pierwsze gry na nową generację konsoli

Xiaomi Mi Power Bank 3 30000 mAh na tę chwilę będzie dostępny jedynie w samym Państwie Środka. Niestety, ale chiński producent nie ujawnił jakichkolwiek informacji na temat globalnej premiery, ale już niedługo sprzęt ten powinien pojawić się w sklepach oferujących wysyłkę do naszego kraju. Co z ceną? Ta została ustalona na poziomie 169 juanów, a to przekłada się na około 95 zł.

Co myślicie o Xiaomi Mi Power Bank 3 30000 mAh? Czy waszym zdaniem tak duże banki energii mają sens? Korzystacie na co dzień z tego typu urządzeń? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!