XPG wprowadza na rynek kolejne nowości

xpg pylon

XPG zostało założone przez ADATA w celu zapewnienia wysokiej jakości produktów dla graczy, profesjonalistów e-sportowych i entuzjastów technologii. Zapewnia pełną gamę produktów, od komponentów, urządzeń peryferyjnych po systemy, i tworzy je z myślą o najwyższych standardach stabilności, niezawodności i wydajności.

XPG Pylon

Pierwszą nowością od XPG są zasilacze modularne PYLON. Te, w przeciwieństwie do dedykowanych entuzjastom zasilaczy z serii Core Reactor, są skierowane do szerszego grona użytkowników. PYLON będą certyfikowane normą 80 Plus Bronze.

XPG wprowadza na rynek kolejne nowości

Producent wspomina, że warto jednak zaznaczyć, iż dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów w postaci między innymi japońskich kondensatorów, rzadko spotykanych w tym segmencie cenowym, PYLONOWI jest znacznie bliżej do wyższego certyfikatu 80 Plus Gold. Zasilacz dzięki łożyskowanemu wentylatorowi charakteryzuje się dobrą kulturą pracy – do około 70% obciążenia kiedy wentylator nie przekracza 900 RPM. Produkty XPG PYLON będą objęte 3-letnią gwarancją producenta oraz wystąpią w wariantach: 450W, 550W, 650W i 750W.

XPG Vento 120 charakteryzują się przepływem powietrza na poziomie 45,3 CFM przy maksymalnej prędkości obrotowej wynoszącej 1200 RPM. Za cichą pracę odpowiada łożysko typu rifle sprawiające, że XPG Vento podczas pracy generuje hałas na poziomie zaledwie 23 db.

xpg vento

Producent podaje, że drugim bonusem, poza kulturą pracy, jest długa żywotność – obliczona na 60 tysięcy godzin. Wentylatory będą występować w 2 wariantach: niepodświetlanym i ARGB. W tym drugim mamy do czynienia z 9 diodami LED, które możemy kontrolować mając odpowiednią do tego płytę główną.

XPG PRIME ARGB LED Strip

Ostatni produkt to XPG PRIME ARGB LED Strip. Jest to taśma z diodami LED, którą możemy dowolnie umieścić we wnętrzu lub na zewnątrz naszego PC. Możemy wybierać spośród 8 kolorów podświetlenia oraz 4 efektów. XPG PRIME ARGB LED Strip jest kompatybilny z większością dostępnych na rynku płyt głównych. Mocowanie odbywa się za pomocą 11 magnesów lub pasków taśmy samoprzylepnej.

xpg led strip

Podobają Wam się nowe produkty XPG? Dajcie znać w komentarzach.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!