Strona główna Promocje Yi Home w promocji z okazji Dnia Singla!

Yi Home w promocji z okazji Dnia Singla!

-

Szał zakupowy rozpoczęty. Chiński Dzień Singla trwa. Jednak nie tylko sklepy z Państwa Środka oferują w dniu tym promocyjne ceny. Szukaliście kamery do monitoringu domowego? Zobaczcie co przygotował dla was polski dystrybutor kamer Yi!

Czym jest Dzień Singla?

Data nie jest przypadkowa. 11.11 składa się z samych jedynek, a te w kulturze chińskiej bezpośrednio związane są z byciem samemu. Chińczycy tego dnia popadają w istny szał zakupowy. Liczne promocje, rabaty czy wyprzedaże mają sprawić, że zapomnimy o samotności i sami sobie zrobimy prezent. Musimy pamiętać jednak o tym, że wiele chińskich sklepów celowo zawyża cenę przed lub podczas samego Dnia Singla, a następnie chwali się ogromnymi promocjami, które są fikcją. Nie dajmy się więc naciągnąć na coś co w regularnej cenie można było kupić taniej!

yi home single day (2)

Yi Home 100 zł taniej!

Promocja potrwa do końca dzisiejszego dnia czyli do godziny 23:59. Yi Home, bo to jej cena została obniżona, wyceniona została na 249 zł. Teraz możecie ją nabyć za jedyne 149zł czyli aż o 41% taniej. Akcja rabatowa dotyczy jedynie koloru białego. Co otrzymujemy za tą cenę? Yi Home to naprawdę świetny sprzęt w niskiej cenie. Sam posiadam jedną taką kamerę w domu i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Urządzenie wyposażone jest w obiektyw o kącie widzenia 111,2°. Oczywiście nie zabrakło trybu nocnego, który radzi sobie całkiem nieźle, wykrywania ruchu oraz komunikacji audio w obie strony. Wszystkie nagrania zapisywane są na karcie microSD lub w chmurze Yi Cloud. W cenie tej ciężko znaleźć coś co może konkurować z Yi Home!

yi home single day (1)

Co myślicie o Yi Home? Korzystacie z kamer do monitoringu domowego? Czekamy na komentarze!

Zamów kamerę YI Home w super cenie z okazji 11.11!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej