YouTube dostanie nowe, znacznie ładniejsze logo!

YouTube logo

W zasadzie to nie przypominam sobie kiedy ostatni raz mobilna aplikacja YouTube dostała jakiekolwiek większe poprawki do interfejsu (oczywiście oprócz ciemnego, niezbyt udanego motywu). Jak się jednak okazuje, Google szykuje nowe zmiany, które naprawdę mi się podobają!

YouTube wraz z innymi aplikacjami Google’a doczeka się pewnych zmian

Kilka dni temu Google zaprezentował zmiany, które zamierza wnieść do swoich usług – również chodzi o kwestie wizualne. Jedną z aplikacji giganta jest YouTube, który oczywiście nie został pominięty. A więc co nowego ujrzymy w mobilnej wersji YT? Przede wszystkim nowego logo, które teraz będzie tylko czerwonymi krawędziami na ciemnym tle. Nie wiem jak Wam, ale mi bardzo podoba się to logo – jest zarazem proste i niezwykle trafne. Ponadto zmiany zauważymy w samym interfejsie, a dokładnie na dolnym pasku. Jak się okazuje, przyciski na nim się znajdujące staną bardziej wyraziste dzięki ciemniejszym (lub jaśniejszym – jeśli mamy włączony ciemny motyw) kolorom. Z efektem prac możecie się zapoznać poniżej.

Według najnowszych danych, nowe logo oraz przyciski już możemy ujrzeć w aplikacji usługi wideo na smartfonach z systemami iOS oraz Android. Kiedy Wy dostaniecie? Ciężko określić, bowiem nowości zazwyczaj trafiają do użytkowników falami. Zapewne w ciągu kilku następnych tygodni/miesięcy powinniście zauważyć nowe logo YT 😉

Co myślicie o nowym logo aplikacji YouTube? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!