Konto w ZEN zasilisz w Żabce – i to gotówką

zen

ZEN to fintech, który szybko zyskał na popularności. Jeśli jednak macie problem z doładowaniem swojego portfela to mam dla Was dobrą wiadomość. Otóż będziecie mogli to zrobić korzystając z gotówki.

Konto ZEN doładujesz gotówką – chociażby w sklepach Żabka

Jak się okazuje, doszło do rozszerzenia współpracy między Paysafe oraz ZEN. To sprawia, że klienci fintechu będą mogli wykorzystać metodę Paysafecash do doładowania swojego portfela i to w aż 25 różnych krajach, w tym oczywiście w Polsce.

Doładowanie konta ZEN nie jest procesem trudnym. Klient powinien wybrać metodę doładowania Paysafecash oraz ustalić kwotę. Wtedy zostanie wygenerowany specjalny kod kreskowy, który jest ważny przez 72 godziny. W tym czasie klient powinien udać się do sklepu współpracującego (na przykład Żabka lub Kolporter) i dać kasjerowi ten kod kreskowy do zeskanowania. Zaraz po zapłaceniu (nawet gotówką) pieniądze powinny pojawić się na koncie. Z opcji korzystać mogą klienci zarówno prywatni, jak i biznesowi.

Z konta ZEN natomiast można korzystać jak z typowego konta bankowego – a przynajmniej w niemalże całym zakresie. Możemy chociażby opłacać zakupy w sklepach fizycznych, jak i internetowych. Można również wykupić subskrypcję, na przykład Spotify Premium.

Źródło: Cashless

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!