Zmiany w Allegro Smart! Już pojutrze spadnie minimalna wartość zamówienia

allegro

Allegro Smart to program, który wszedł na rynek już dość dawno, bo w 2018 roku. Czas leci, a w tym czasie oferta ta zaskarbiła sobie serca wielu kupujących, w tym moje. W końcu darmowa dostawa to coś, co przyciąga uwagę w każdym ogłoszeniu, a o słynnej sytuacji gdzie oferta z bezpłatnym transportem jest o wiele korzystniejsza internauci co rusz tworzą nowe memy.

Zmiany w Allegro Smart! Już pojutrze spadnie minimalna wartość zamówienia

Zmiany dla sprzedających i kupujących w najbliższych miesiącach

Pakiet Allegro Smart okazał się szczególnie przydatny kiedy w czasie pandemii ograniczono nam możliwość odwiedzania sklepów. Teraz znany portal aukcyjny zapowiedział zmiany związane z minimalną kwotą zamówienia, aby załapać się na darmową dostawę za pośrednictwem kuriera. Do tej pory było to 100 złotych, a od 18 lutego, czyli już za dwa dni, będzie to 80 złotych. To wciąż dwa razy więcej niż wymagane 40 złotych by mieć darmową dostawę do paczkomatów, ale z pewnością sporo osób na tym skorzysta.

Już od 18 lutego obniżymy ze 100 zł do 80 zł minimalną wartość zakupu, która umożliwia klientom skorzystanie z kuriera w ramach Allegro Smart! Dzięki temu więcej kupujących skorzysta z tej formy dostawy.

W tym ja, ponieważ w koszyku od kilku tygodni mam zgromadzone zakupy właśnie za kwotę wyższą niż 80 złotych. Pojutrze będę więc mógł je zamówić. Dajcie znać w komentarzach czy i Wy w najbliższym czasie skorzystacie z obniżenia minimalnej kwoty zamówienia dla dostawy kurierem w Allegro Smart!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!