ZTE Axon 10s Pro także zadebiutuje z Qualcomm Snapdragonem 865

ZTE Axon 10 Pro 5G

Początek grudnia to czas konferencji Qualcomma. Amerykański gigant w tym roku zaprezentował światu dwa naprawdę ciekawe procesory mobilne. Snapdragon 765G ma trafiać do mocniejszych średniaków, a Snapdragon 865 będzie napędzać przyszłoroczne flagowce. Teraz ZTE ujawnia pierwsze informacje na temat swojego topowego smartfona!

ZTE Axon 10s Pro

Już podczas konferencji Qualcomma niektórzy z producentów smartfonów postanowili ujawnić światu, które z ich urządzeń otrzymają nowe jednostki mobilne. W pierwszej kolejności głos w tej sprawie zabrało Xiaomi, a niedługo później usłyszeliśmy także o OPPO, Redmi, Nubii czy Meizu. Tym samym praktycznie wszystkie topowe firmy zapowiedziały, że w przyszłym roku skorzystają z Qualcomm Snapdragona 865. Jednostka ta ma oferować zdecydowanie większą wydajność oraz jednocześnie lepsze zarządzanie energii niż Snapdragon 855 czy Snapdragon 855 Plus.

Tak naprawdę czekaliśmy na informację czy ZTE także postawi na Snapdragona 865 czy jednak zdecyduje się na tegoroczne procesory. Producent z Państwa Środka jednak w końcu postanowił uchylić rąbka tajemnicy dotyczący modelu Axon 10s Pro. Smartfon ten trafi na rynek oczywiście z Snapdragonem 865 czyli najmocniejszą jednostką mobilną w androidowym świecie. To właśnie to urządzenie ma być flagowcem firmy ZTE na rok 2020, a co za tym idzie chiński producent musi postawić na topowe rozwiązania, aby nawiązać realną walkę z konkurencją. Kiedy możemy spodziewać się premiery tego urządzenia? Już na targach Mobile World Congress 2020 w Barcelonie!

Zobacz także: ZTE prezentuje światu MiFavor 10 bazujące na Androidzie 10

ZTE Axon 10s Pro nie będzie jednak rewolucją. Smartfon ten ma być jedynie ulepszoną wersją tegorocznego flagowca, a co za tym idzie nie oczekujemy ogromnych zmian w wyglądzie czy specyfikacji. Bardzo możliwe, że jedyną większą różnicą pomiędzy tymi urządzeniami będzie właśnie zastosowanie najnowszego procesora Qualcomma. Miejmy jednak nadzieję, że producent z Państwa Środka postawi na jakieś zaskoczenie, a nie coś co widzieliśmy już w tym roku.

Na zdjęciu głównym znajduje się ZTE Axon 10s Pro.

Czego oczekujecie po ZTE Axon 10s Pro? Korzystaliście z smartfonów tego chińskiego producenta? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!