ZTE prezentuje światu MiFavor 10 bazujące na Androidzie 10

ZTE prezentuje światu MiFavor 10 bazujące na Androidzie 10

Od premiery Androida 10 minęło już trochę czasu, ale nadal nie wszyscy producenci zaktualizowali swoje smartfony do najnowszej wersji systemu z zielonym robocikiem. Teraz firma ZTE zaprezentowała nam nową wersję swojej nakładki, która bazuje właśnie na Androidzie 10. Zmian jest naprawdę sporo!

MiFavor 10 zapowiada się naprawdę ciekawie

Pierwszą z nowości jest wprowadzenie trybu ciemnego czyli czegoś co tak naprawdę pokochali użytkownicy smartfonów z ekranami typu OLED lub AMOLED. W przypadku MiFavor 10 ciemny motyw ma oczarować użytkownika i działać ze wszystkimi aplikacjami systemowymi czy ustawieniami. Oczywiście tryb ten będzie mógł się automatycznie włączać jedynie w nocy lub być aktywny przez cały dzień. Zmiany wizualne dostrzeżemy także w zupełnie nowych dynamicznych tapetach czy motywach. ZTE chce, aby każdy z użytkowników mógł znaleźć coś dla siebie i w pełni spersonalizować swój smartfon pod swoje wymagania.

ZTE prezentuje światu MiFavor 10 bazujące na Androidzie 10

Kolejną nowością, która może dla wielu okazać się wyjątkowo przydatna są pływające powiadomienia. Tym samym podczas oglądania ulubionego filmu czy serialu lub grania w gry będziemy mogli odpowiedzieć na dowolną wiadomość bez konieczności wyłączania go. ZTE deklaruje, że pływające powiadomienia będą działać z praktycznie każdą aplikacją. MiFavor 10 wprowadza także nowy gest pozwalający na szybkie włączenie nagrywania ekranu oraz umożliwia użytkownikowi na pełne sterowanie telefonem poprzez komendy głosowe. Chiński producent nie zapomniał także o bardziej wymagających grach. Z-Booster 2.0 to tryb, który będzie automatycznie włączać się w grach i ma on zapewnić nam jeszcze lepsze wrażenia z rozgrywki.

ZTE prezentuje światu MiFavor 10 bazujące na Androidzie 10

Zobacz także: ZTE Blade A10 Prime oraz Blade A7 Prime oficjalnie zaprezentowane w USA

Jakie urządzenia otrzymają MiFavor 10?

ZTE nadal nie ujawniło daty rozpoczęcia aktualizowania swoich smartfonów, ale możemy przypuszczać, że nie nastąpi to w tym roku. Co więcej na tą chwilę poznaliśmy jedynie krótką listę modeli, które w bliżej nieokreślonej przyszłości otrzymają MiFavor 10 bazujące na Androidzie 10. W pierwszej kolejności aktualizacja ma pojawić się na ZTE Axon 10 Pro i to zarówno w wersji 4G jak i 5G. Następnie MiFavor 10 otrzyma ZTE Axon 9 Pro oraz ZTE Blade V10. Nie wiemy jak sytuacja będzie wyglądać z innymi modelami.

Co myślicie o MiFavor 10? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!