Strona główna Producenci ZTE ZTE prezentuje światu MiFavor 10 bazujące na Androidzie 10

ZTE prezentuje światu MiFavor 10 bazujące na Androidzie 10

-

Od premiery Androida 10 minęło już trochę czasu, ale nadal nie wszyscy producenci zaktualizowali swoje smartfony do najnowszej wersji systemu z zielonym robocikiem. Teraz firma ZTE zaprezentowała nam nową wersję swojej nakładki, która bazuje właśnie na Androidzie 10. Zmian jest naprawdę sporo!

MiFavor 10 zapowiada się naprawdę ciekawie

Pierwszą z nowości jest wprowadzenie trybu ciemnego czyli czegoś co tak naprawdę pokochali użytkownicy smartfonów z ekranami typu OLED lub AMOLED. W przypadku MiFavor 10 ciemny motyw ma oczarować użytkownika i działać ze wszystkimi aplikacjami systemowymi czy ustawieniami. Oczywiście tryb ten będzie mógł się automatycznie włączać jedynie w nocy lub być aktywny przez cały dzień. Zmiany wizualne dostrzeżemy także w zupełnie nowych dynamicznych tapetach czy motywach. ZTE chce, aby każdy z użytkowników mógł znaleźć coś dla siebie i w pełni spersonalizować swój smartfon pod swoje wymagania.

Kolejną nowością, która może dla wielu okazać się wyjątkowo przydatna są pływające powiadomienia. Tym samym podczas oglądania ulubionego filmu czy serialu lub grania w gry będziemy mogli odpowiedzieć na dowolną wiadomość bez konieczności wyłączania go. ZTE deklaruje, że pływające powiadomienia będą działać z praktycznie każdą aplikacją. MiFavor 10 wprowadza także nowy gest pozwalający na szybkie włączenie nagrywania ekranu oraz umożliwia użytkownikowi na pełne sterowanie telefonem poprzez komendy głosowe. Chiński producent nie zapomniał także o bardziej wymagających grach. Z-Booster 2.0 to tryb, który będzie automatycznie włączać się w grach i ma on zapewnić nam jeszcze lepsze wrażenia z rozgrywki.

Zobacz także: ZTE Blade A10 Prime oraz Blade A7 Prime oficjalnie zaprezentowane w USA

Jakie urządzenia otrzymają MiFavor 10?

ZTE nadal nie ujawniło daty rozpoczęcia aktualizowania swoich smartfonów, ale możemy przypuszczać, że nie nastąpi to w tym roku. Co więcej na tą chwilę poznaliśmy jedynie krótką listę modeli, które w bliżej nieokreślonej przyszłości otrzymają MiFavor 10 bazujące na Androidzie 10. W pierwszej kolejności aktualizacja ma pojawić się na ZTE Axon 10 Pro i to zarówno w wersji 4G jak i 5G. Następnie MiFavor 10 otrzyma ZTE Axon 9 Pro oraz ZTE Blade V10. Nie wiemy jak sytuacja będzie wyglądać z innymi modelami.

Co myślicie o MiFavor 10? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej