ZTE Axon 30 5G zadebiutuje z aparatem pod wyświetlaczem 120 Hz

ZTE Axon 30 5G

ZTE zdaje się być producentem, który najwięcej w ostatnim czasie działa z aparatami pod ekranem. Wypuścił on właśnie kolejny zwiastun swojego następnego flagowego smartfona – jest to ZTE Axon 30 5G.

ZTE Axon 30 5G na kolejnym zwiastunie

ZTE Axon 30 5G ma nas zachwycić ekranem. I nie będzie to byle jaki wyświetlacz. Znajdziemy w nim ukrytą kamerę drugiej generacji. Pierwsza znalazła się w ZTE Axonie 20 5G, jednak nie było to rozwiązanie idealne. Po pierwsze obecność kamerki zdradzało inne zagęszczenie pikseli w jej obszarze, ekran był tam mniej intensywny.

ZTE Axon 20 5G
ZTE Axon 20 5G

ZTE pochwaliło się jednak, że znalazło sposób na podwojenie gęstości pikseli ekranu do 400 ppi w obszarze nad aparatem, co sprawia, że nie powinien się on już wyróżniać. Teraz firma potwierdziła, że ZTE Axon 30 5G otrzyma ekran z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Jest to więcej niż 90 Hz w Axonie 20G.

ZTE Axon 30 5G

Niestety zwiastun nie mówi nam niczego więcej o Axonie 30 5G. Możemy zobaczyć, że ma on identyczną, bardzo cienką ramkę wokół całego ekranu. Nie pokazano jednak dołu smartfonu. Data premiery flagowego urządzenia ZTE nie została jeszcze ujawniona, ale według plotek będzie to 22 lipca. Do tego czasu być może producent zdecyduje się zdradzić coś jeszcze.

Źródło: gsmarena.com

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!