ZTE pokaże już niedługo kolejną generację aparatów ukrytych pod wyświetlaczem!

ZTE Axon 20 5G

ZTE jako jedna z pierwszych firm na świecie pokazała smartfona z aparatem ukrytym pod wyświetlaczem. Teraz chiński gigant zapowiedział premierę kolejne generacji tego rozwiązania!

Aparat pod wyświetlaczem od ZTE

Po udanym debiucie ZTE Axon 20 5G, który jako pierwszy telefon na świecie wprowadził aparat ukryty pod wyświetlaczem, bez umieszczania na froncie żadnych dziur, notchy lub wysuwanych kamer, chiński producent szykuje się do prezentacji nowego rozwiązania. W sieci pojawił się plakat, który zapowiada pojawienie się nowego modelu ZTE, w którym zastosowana zostanie kolejna generacja aparatu ukrytego pod wyświetlaczem.

ZTE pokaże już niedługo kolejną generację aparatów ukrytych pod wyświetlaczem!

Wszystko wskazuje na to, że ZTE Axon 30 Pro zadebiutuje już podczas targów MWC w Szanghaju, które odbędą się między 23-25 lutego. Informacją na ten temat podzielił się sam prezes firmy, jednocześnie informując, iż nowa technologia będzie pozwalała także na skanowanie twarzy użytkowników smartfona w 3D, co ma znaczący wpływ na bezpieczeństwo działania odblokowania ekranu przy pomocy aparatu.

zte under screen camera

Jeśli natomiast chodzi o samego smartfona, to ZTE Axon 30 Pro ma być tegorocznym flagowcem firmy. Niektóre źródła sugerują, że Chińczycy zdecydują się wyposażyć tego smartfona w aparat 200 Mpix od Samsunga, co oznacza, że wyścig na megapiksele w aparatach znów się rozpoczął. Oczywiście nie zabraknie też Snapdragona 888, który ma być sercem urządzenia, jednak z tego wszystkiego najciekawsze wydaje się zaprezentowanie nowej technologii aparatu pod wyświetlaczem.

Zamów ZTE Axon 20 5G w TradingShenzhen

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!