Świetna promocja! 3 miesiące Empik Music do zgarnięcia za darmo!

Empik Music

Kilka miesięcy temu Empik zaprezentował swoją odpowiedź na popularne usługi streamingowe, takie jak Spotify czy Tidal – Empik Music. Jak się okazuje, W Empik Music możemy właśnie nabyć aż 3 miesiące konta premium!

EMPIK MUSIC

Zapewne każdy z Was zna sklep Empik, w którym można kupić książki, płyty z muzyką, a nawet gazety czy zeszyty (wszak Empik to skrót od Elektronika Muzyka Prasa i Książki). Empik kilka miesięcy temu postanowił wystartować z czymś nowym – Empik Music. W skrócie, jest to serwis streamingowy, oferujący dostęp do ogromnej biblioteki muzyki w zamian za opłatę abonamentową. Zapewne wielu z Was korzysta ze Spotify lub Tidal, a więc zasada działa Empik Music nie jest Wam obca.

Warto przeczytać: Spotify ma nowego konkurenta! Poznajcie Empik Music – polski serwis streamingowy!

Empik Music to w pełni polska usługa streamingowa oferująca miliony przeróżnych piosenek od różnych wytwórni. Muszę zaznaczyć, że Empik Music pozwala na skopiowanie gotowych playlist z innych podobnych usług. W Empik Music pojawić się mają playlisty tworzone przez osoby znane – blogerów, infulencerów czy dziennikarzy muzycznych, co daje nam dostęp do ulubionej muzyki lubianych przez nas twórców i osobowości.

3 miesiące premium w Empik Music za darmo!

Ile kosztuje Empik Music? Odgórnie zapłacony miesiąc kosztuje 19,99 zł, 3 miesiące 59,97 zł, 6 miesięcy 104,99 zł (co daje 17,50 miesięcznie) lub 199,99 złotych za 12 miesięcy (czyli 16,67 za miesiąc). Co ciekawe, za usługę można zapłacić w salonie Empik, co jest przydatne kiedy nie mamy karty płatniczej bądź nie chcemy podawać jej danych.

Z okazji gali Bestsellery Empiku 2020 sklep przygotował specjalną promocję, dzięki której jesteśmy w stanie zyskać aż 3 miesiące konta Premium w Empik Music! Jak skorzystać z promocji? To bardzo proste!

Musimy wejść na >>tę stronę<< i podać kod BESTSELLERY. Po jego wpisaniu usługa poprosi nas o zalogowanie się (jeśli nie mamy konta w Empiku, to musimy je założyć), a następnie o potwierdzenie zakupu, gdzie formą płatności jest kupon.

empik music
Strona płacenia za Empik Music powinna wyglądać mniej więcej tak jak na powyższym obrazku
empik music
Finalnie otrzymujemy konto premium aż do maja!

Jak działa Empik Music? Po powrocie do usługi nie zauważam żadnej większej różnicy względem tego, co było te kilka miesięcy temu. Możliwe, że aplikacja działa nieco stabilniej i szybciej, jednak po drodze zmieniłem też telefon na nieco lepszy (choć i poprzednik w postaci Xiaomi Mi MIX 2S do najwolniejszych nie należał). Nadal Empik nie wydał stosownej aplikacji na komputery, co jest przeogromnym minusem tej usługi (nawet jeśli miałaby być przeglądarkowa).

Spróbowałem wyrywkowo wyszukać kilka piosenek z moich playlist i tak nieco ponad połowę udało mi się odnaleźć. Niestety, wielu artystów (również mowa tu o tych polskich) ma niepełną listę utworów – chociażby u Jana-Rapowanie brakuje albumu “Uśmiech”. Jestem jednak pewien, że biblioteka jest aktualizowana, bowiem udało mi się odnaleźć soundtrack z gry Cyberpunk 2077.

Z jakiej usługi streamingowej korzystacie? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!