31 stycznia OPPO zadebiutuje w naszym kraju!

oppo r17 pro
OPPO RX17 Pro

OPPO, kolejny chiński gracz, o którym mogliście głównie usłyszeć za sprawą modelu Find X ogłosił właśnie datę oficjalnego debiutu w naszym kraju! Wydarzenie zaplanowano na 31 stycznia! Chińska firma nie jest jeszcze zbyt popularna w Polsce, ale to jeden z największych producentów smartfonów w Chinach.

Czego się spodziewamy?

Wraz z debiutem marki w kraju nad Wisłą możemy spodziewać się premiery urządzeń, które będą dostępne w polskiej dystrybucji. W sprzedaży mają znaleźć się między innymi OPPO Find X, OPPO RX17 Pro, a więc urządzenia, które dostępne są w innych krajach europejskich. Oficjalne ceny w Polsce poznamy już 31 stycznia, ale patrząc na strategię marketingową producenta w innych krajach możemy spodziewać się wszystkiego – od drastycznie niskich cen, po wysokie stawki konkurujące z innymi markami na rynku.

oppo polska (1)

W styczniu OPPO zadebiutuje nie tylko w Polsce, ale także w Turcji oraz Wielkiej Brytanii. U nas dystrybucją tych produktów zajmą się giganci tacy jak AB., ABC Data, TelForceOne oraz NTT. Z tego też powodu spodziewałbym się dostępności smartfonów tego producenta we wszystkich większych elektromarketach oraz (zapewne) w ofercie operatorskiej.

Kolejna chińska marka na polskim rynku, czy to ma sens?

OPPO to kolejna marka wchodząca na nasz rynek. Patrząc na to jaki wybór smartfonów mamy w tej chwili w ofercie sklepów chiński gigant nie będzie miał łatwego zadania, aby przebić się do świadomości klientów i zaskoczyć wynikami sprzedaży. Biorąc pod uwagę jednak nietuzinkowe rozwiązania, dobrą cenę (w Chinach), najlepsze dostępne na rynku podzespoły oraz niestandardową strategię marketingową czekam z niecierpliwością na debiut oraz testy urządzeń, które będziecie mogli przeczytać oraz obejrzeć także na łamach naszego serwisu.

Słyszeliście już o marce OPPO? Czekacie na jej debiut w Polsce?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!