Pandemia nie jest straszna firmie Acer!

Acer monitor

W dobie pandemii koronawirusa, ludzie kupują więcej sprzęt komputerowy do pracy oraz nauki zdalnej. Jak się okazuje, często wybór padał na produkty Acera, a przynajmniej w naszym kraju. W trzecim kwartale tego roku firma odnotowała ogromny wzrost sprzedażowy!

Acer królem!

Za trzeci kwartał tego roku w Polsce Acer naprawdę ma się czym pochwalić. Na nasz rynek dostarczyli ponad 55 tysięcy monitorów, tym samym odnotowując wzrost o blisko 132% względem zeszłego roku. To pokazuje, że pandemia COVID-19 to dobry okres dla producentów sprzętu komputerowego. Nic dziwnego, każdy potrzebuje komputera do pracy i nauki w trybie zdalnym.

Pandemia łagodnie obeszła się z firmami z branży komputerowej. Sekret sukcesu Acer i rekordowych wyników sprzedaży tkwi głównie w jakości monitorów, a także w skutecznym zarządzaniu produktem. W naszej ofercie znajdują się monitory przeznaczone dla różnych kategorii odbiorców: modele biurowe, dla użytkowników domowych, a także dla graczy. Monitory Acer trafiają więc do bardzo szerokiego grona klientów.

Piotr Nowak, Product Manager w Acer Polska

Dzięki niewygórowanym cenom, dużej ilości produktów w każdym budżecie oraz dobrej jakości sprzętu, Acer odnotował właśnie tak wysokie wyniki sprzedażowe. Faktycznie, ilekroć miałem okazję testować ich produkty, tyle razy byłem z nich zadowolony. Często polecałem je moim znajomym i ci również nie mieli powodów do narzekania.

Zobacz także: Predator Orion 3000 – małe rozmiary, duża moc [RECENZJA]

Jestem jednocześnie bardzo ciekaw tego, jak będą wyglądać wyniki z czwartego kwartału tego roku. Czuję, że może być jeszcze lepiej, a to byłoby kolejnym dużym sukcesem tej marki. Kolejną interesującą mnie, a w zasadzie nie tylko mnie, rzeczą jest to, czy gdy pandemia zostanie opanowana, to wyniki te utrzymają się? Piotr Nowok, Product Manager w Acer Polska ma taką nadzieję i trzymam kciuki, aby tak właśnie było. Przede wszystkim jednak za to, żeby w końcu ta pandemia się skończyła.

Macie u siebie monitor od firmy Acer? Jeśli tak,
to dajcie znać, czy jesteście z niego zadowoleni.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!