Acer Nitro 7 debiutuje w Polsce. Sprzedaż ruszy już we wrześniu!

Acer Nitro 7 debiutuje w Polsce. Sprzedaż ruszy już we wrześniu!

Acer Nitro 7 ma być laptopem przeznaczonym przede wszystkim dla graczy oraz tych najbardziej wymagających użytkowników. Co więcej urządzenia z serii Nitro cechują się naprawdę niezłym stosunkiem ceny do możliwości. Czym zatem wyróżnia się nowość tajwańskiego producenta? Przyjrzyjmy się jej bliżej!

Acer Nitro 7

Laptop ten został wyposażony w matową matrycę IPS o przekątnej 15,6 cala i rozdzielczości FullHD. Jak przystało na sprzęt dla graczy nie mogło zabraknąć także odświeżania na poziomie 144 Hz oraz niskiego czasu reakcji. Nitro 7 napędzany jest przez procesory z serii Intel Core i7 dziewiątej generacji. Jednostka ta powinna sobie w zupełności poradzić nawet z najbardziej wymagającymi grami. Na rynek trafią różne konfiguracje urządzenia z dyskami SSD M.2 PCIe o praktycznie dowolnej pojemności oraz z nawet 32 GB pamięci RAM DDR4. Dodajmy do tego kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti i otrzymamy sprzęt, któremu nie straszna jakakolwiek gra w bardzo wysokich ustawieniach graficznych.

Acer Nitro 7 debiutuje w Polsce. Sprzedaż ruszy już we wrześniu!

Zobacz także: Redmi Note 8 i Redmi Note 8 Pro oficjalnie ujrzały światło dzienne!

Co więcej Acer Nitro 7 wykorzystuje technologię Waves MaxxAudio oraz Acer TrueHarmony, które mają za zadanie w inteligentny sposób podbić niskie tony czy chociażby pozwolić oddzielić w grach dialogi od efektów dźwiękowych. Acer rozwiązania te reklamuje jako sposób na usłyszenie więcej w grze i zdobycie kluczowej przewagi. Kolejnymi technologiami zastosowanymi przez tajwańskiego producenta jest CoolBoost oraz Nitro Sense. Pierwsza z nich pozwala na zwiększenie prędkości wentylatora o 10%, a druga pozwala użytkownikowi w pełni monitorować system i na bieżąco nim zarządzać.

Acer Nitro 7 debiutuje w Polsce. Sprzedaż ruszy już we wrześniu!

Obudowa została wykonana w całości a metalu. Laptop ma grubość zaledwie 19,9 mm i waży niecałe 2,5 kg. To całkiem niezły wynik jak na sprzęt gamingowy. W naszym kraju sprzedaż Acer Nitro 7 rozpocznie się już we wrześniu. Sprzęt ten będzie wyceniony na kwotę zaczynającą się od 4899 zł za najsłabszą konfigurację.

Co myślicie o Acer Nitro 7? Korzystacie z typowo gamingowych laptopów? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!