Chodzisz do szkoły i grasz w gry? Turniej Predator Games 2023 jest dla Ciebie!

Predator Games 2023

Acer organizuje specjalny turniej esportowy… w szkołach. Mowa tu rozgrywkach w League of Legends oraz Fortnite. O co chodzi?

Turniej Predator Games 2023

Właśnie ruszają zapisy do międzyszkolnych rozgrywek esportowych organizowanych przez Acer Polska. Konkurs dotyczy szkół podstawowych oraz średnich i każda może zgłosić swoją reprezentację. Mecze odbędą się w dniach 9-13 stycznia 2023 roku. Aby zagrać w rozgrywkach, uczniowie muszą zostać zgłoszeni przez swojego nauczyciela lub dyrekcję szkoły.

Reprezentacja szkoły może liczyć sobie 6 osób grających w League of Legends oraz 4 uczniów do rozgrywek Fortnite. Uczniowie będą walczyć o atrakcyjne nagrody – mowa tu o laptopach, hulajnogach elektrycznych czy zestawach akcesoriów. Dodatkowo szkoły które zwyciężą w punktacji generalnej otrzymają po 3 pełne zestawy komputerowe Predator (PC, monitor oraz myszka i klawiatura).

Predator Games 2023
Predator Games 2023

Reprezentację można zapisać na >>tej stronie<<. Liczba miejsc jest ograniczona, bowiem udział może wziąć maksymalnie 128 szkół. O przyjęciu stanowi kolejność przesłania zgłoszeń, więc należy się pospieszyć (choć technicznie czas jest do 1 stycznia 2023). Wśród patronów wydarzenia znajdziemy Ministra Edukacji i Nauki oraz Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych.

Wierzymy, że pasja do gamingu łączy, a nieodłącznie związana z nim rywalizacja rozwija. Predator Games 2023 to nie tylko świetna zabawa i nagrody dla zawodników, lecz także okazja na wzmocnienie więzi i budowę mocniejszego porozumienia ze szkołą i pedagogami. Esport oraz edukacja to jedne z filarów strategi Acera na kolejne lata. Predator Games łączy oba te światy, pokazując w jaki sposób esport czy gaming może rozwijać kompetencje u dzieci. Edukując o korzyściach, nie zapominamy również o zagrożeniach.

Łukasz Łopuszyński, Country Manager z Acer Polska

Bez wątpienia polskie szkoły są wypełnione entuzjastami gier oraz naprawdę dobrymi graczami. Ich talent chce odkryć Acer i organizuje międzyszkolny turniej Predator Games 2023. Jak twierdzi firma, celem jest nie tylko dobra zabawa, ale również edukacja rodziców, pedagogów i uczniów o korzyściach, wartościach ale i zagrożeniach jakie niesie ze sobą gaming.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!