AirPods Pro sprzedają się rewelacyjnie. Apple podwaja ich produkcję!

AirPods Pro sprzedają się rewelacyjnie. Apple podwaja ich produkcję!

Nowe słuchawki bezprzewodowe giganta z Cupertino zostały zaprezentowane 30 października tego roku. Od premiery nie minął jeszcze miesiąc, a już teraz sprzedaż AirPods Pro przerosła oczekiwania wszystkich analityków. Z tego też powodu Apple musiało znacząco podnieść produkcję tego urządzenia!

Podwójnie większa produkcja Apple AirPods Pro

Zapotrzebowanie na nowe słuchawki giganta z Cupertino jest tak duże, że Apple musiało zwiększyć ilość zamawianych w fabrykach sztuk z miliona do aż dwóch milionów miesięcznie. To może oznaczać tylko jedno – AirPodsy Pro sprzedają się rewelacyjnie i sam producent zakłada, że sytuacja ta nie ulegnie zmianie. Jedno Apple trzeba przyznać. Pomimo tego, że bezprzewodowe słuchawki tej firmy są zdecydowanie droższe niż rozwiązania konkurencji, a dodatkowo inni producenci oferują w tej cenie między innymi wsparcie dla bezstratnych kodeków Bluetooth to i tak dokanałówki te cieszą się gigantyczną popularnością.

AirPods Pro sprzedają się rewelacyjnie. Apple podwaja ich produkcję!

Ciężko powiedzieć w jaki sposób Apple chce zwiększyć aż dwukrotnie produkcję AirPodsów Pro. Aktualnie słuchawki te są produkowane przez dwie fabryki i według różnych źródeł nie są one w stanie dostarczyć na rynek aż dwóch milionów sztuk urządzeń miesięcznie. Tym samym bardzo możliwe, że gigant z Cupertino zdecyduje się na otwarcie nowej fabryki lub zupełnie nowych linii produkcyjnych. Zapotrzebowanie na AirPodsy Pro jest tak duże, że jakbyśmy dziś złożyli zamówienie na polskiej stronie Apple to słuchawki dotarłyby do nas w okolicach.. 7 stycznia przyszłego roku.

Zobacz także: Niemiecki rząd chce zmusić Apple do wprowadzenia Google Pay i Samsung Pay na iPhonach

Najnowsze raporty Counterpoint mówią jasno – słuchawki Apple AirPods to najszybciej sprzedający się sprzęt firmy Apple. W tym roku wszystkie modele mają być łącznie sprzedane w liczbie 60 milionów sztuk. W roku 2020 sprzedaż ma wzrosnąć do 80 milionów, a część analityków rynku zakłada i 100 milionów. I trzeba przyznać, że wyniki te robią gigantyczne wrażenie.

Co myślicie o AirPodsach Pro? Korzystacie z bezprzewodowych słuchawek Apple? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!