Strona główna Aktualności Aktualizacja do Android 9.0 Pie dla Honor Play

Aktualizacja do Android 9.0 Pie dla Honor Play

-

Nowy Robin Hood? Może Szybcy i wściekli? Kevin sam w …? Nie! Otóż nie tym razem. Numer „9” przeznaczony jest do Honora Play. To on będzie szczęśliwcem, który dostanie aktualizację. Sporo się mówi na temat systemu Android i tego, jak działa. Jedni oczekują więcej, inni mniej. Zapewne z takich informacji ucieszy się większość użytkowników tego telefonu.

Tajne przez poufne Rico!

Honor Play to naprawdę ciekawy smartfon, który wyjechał ze stajni submarki Huawei. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, dobrym podzespołom, wykończeniu i jakości stojącym na najwyższej półce, zasługuje na sporą uwagę. Dopisek „Play” jak możecie się domyślać, zwiększa wydajność, dodaje „10” do respektu oraz powoduje, że każdy dzieciak chce go mieć.

Android 9.0 Pie

Żarty żartami, ale Honor Play to naprawdę dobry telefon, który sprawdzi się w wielu sytuacjach i niekoniecznie muszą one dotyczyć gier. Zapewnia świetną wydajność, która przy tej cenie i reszcie podzespołów tworzy urządzenie, nad którym trzeba się chwilę zastanowić. Swoje „pięć minut” z telefonem miał Marcin, który testował ten sprzęt, tak więc zapraszam do przeczytania recenzji tego modelu. Może akurat okaże się, że zdecydujecie się na zakup.

Hmm, ale jak to się stało, że do tej pory nie było wiadomo nic na temat aktualizacji? Przecież nowy Android 9.0 Pie coś tam nowego wnosi na pokład. Warto tu wspomnieć chociażby o obsłudze gestów. Usprawnienia dotyczą również takich drobnostek jak animacje, poprawiony system powiadomień czy lepsze zarządzanie baterią. System już pojawia się na start z nowymi urządzeniami, więc sporo o nim zapewne wiecie.

honor-play-1

Trzeba przyznać, że to dobre posunięcie ze strony Honora, aby dać aktualizację. Nie jest to oficjalna informacja, jednak została ona udostępniona w sieci. To dzięki niej wiemy, że Polska wersja Android 9.0 Pie dla Play pojawi się 3 grudnia. Jej finalne oznaczenie ma wyglądać następująco – COR-L29C432E1R1P9B156 (9.0.0.156). Wiem, że ciężko będzie to zapamiętać, więc jeśli bardzo czekasz na aktualizację to polecam jedynie zapisać w głowie datę. Tak będzie wygodniej!

Recenzja Honor Play. To telefon nie tylko dla graczy

Dajcie znać, czy są na sali szczęśliwcy, którzy używają Honor Play i cieszą się z powodu aktualizacji.
Kolejny artykuł znajdziesz poniżej