Aktualizacja next-gen dla Cyberpunka 2077 i Wiedźmina 3 jeszcze w tym roku!

cyberpunk 2077

Już jakiś czas temu CD Projekt Red zapowiedziało, że Cyberpunk 2077 dostanie aktualizację do konsol next-gen. Niestety, nie znaliśmy żadnych dat. Do teraz, bowiem na prezentacji dla inwestorów podano terminy.

Cyberpunk 2077 next-gen jeszcze w 2021

Wielu wyczekuje aktualizacji dla konsol, która wniesie Cyberpunka 2077 (i Wiedźmina 3) na wyższy poziom. Wszak może to być ostatnia deska ratunku dla najnowszej produkcji CD Projekt RED, która nie cieszy się przyjemnym PR-em. Wiedźmin po dzisiaj jest kochany, więc tutaj aktualizacja do next-gen jest jedynie zestawem jeszcze większego zadowolenia.

Jak wynika z najnowszych danych, na aktualizacje do next-gen wcale nie będziemy musieli długo czekać. Otóż CD Projekt RED, na specjalnej prezentacji dla inwestorów, powiadomiło, że update next-gen zarówno dla Cyberpunk 2077, jak i dla Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawi się jeszcze w 2021 roku. Muszę dodać, że mowa tutaj o bezpłatnych aktualizacjach.

cyberpunk 2077

Sam jakiś czas temu zakupiłem Wiedźmina 3: Dziki Gon na Xboxa Series S. Z tego też powodu z wypiekami na twarzy czekam na odpowiednią aktualizację. Cyberpunka 2077 również mam ochotę kupić, jednak czekam na dogodną promocję, bowiem standardowa cena 269,99 zł to zdecydowanie za dużo.

Źródło: The Verge

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!