Cyberpunk 2077 z multiplayerem oraz fabularnym DLC – tak sugerują zmiany w plikach

cyberpunk 2077

Kilka dni temu weszła ogromna aktualizacja 1.3, która wniosła wiele poprawek do gry Cyberpunk 2077. Opublikowano również pierwsze DLC. Jak się okazuje, update przyniósł zmiany w plikach, które sugerują wprowadzenie trybu Multiplayer.

Cyberpunk 2077 – twórcy pracują nad trybem Multiplayer

Kilka dni temu został wydany patch 1.3, który wniósł tonę poprawek i optymalizacji. Wprowadzono także darmowe DLC, ale jest ono raczej rozczarowujące. Więcej dowiecie się >>stąd<<. Update 1.3 to także zmiany w plikach gry odpowiadających za działanie autorskiego silnika graficznego.

Jak uważa Tyler McVicker z Valve Network, nowa łatka gry wprowadza zmiany, które sugerują nadejście trybu sieciowego, nad którym podobno prace zostały zawieszone. Ponadto mówi się, że polska firma działa w temacie pełnych rozszerzeń fabularnych gry – podobnie jak ma to miejsce w przypadku Wiedźmina 3: Dziki Gon. To jednak nikogo nie powinno zaskoczyć, bowiem coś takiego zapowiadali sami twórcy.

cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 Multiplayer oraz nowe, pełne dodatki to elementy, które mogą odbić ten tytuł od dna, w którym aktualnie się znajduje. Gra, o ile jest naprawdę dobra i pod tym względem raczej spełnia oczekiwania, tak była pełna błędów i problemów, których nie powinno być. Oczywiście teraz gra jest jak najbardziej grywalna i poprawna, jednak nie budzi już takiego zainteresowania.

Źródło: ppe.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!