Aktualizacja Telegrama: dodano drobne, ale przyjemne usprawnienia

(fot. Telegram)
(fot. Telegram)

Telegram wprowadza kolejną aktualizację. Tym razem jednak skupiono się na rozszerzeniu starych funkcji. Mówiąc starych, mam na myśli naprawdę wieloletnich i często wykorzystywanych rzeczy.

Telegram poprawia cytowanie

Odpowiedzi na wiadomości to pewna podstawa, z której korzystam codziennie chyba po miliard razy. Telegram postanowił jednak nieco to ulepszyć. Od teraz można cytować wybrane fragmenty dowolnej wiadomości.

Oprócz dosłownego przytaczania innych wiadomości, można stosować formatowanie „cytat” do dowolnego tekstu i nawet umieszczać wiele cytatów w jednym komunikacie.

Aktualizacja Telegrama: dodano drobne, ale przyjemne usprawnienia

Podgląd linków to także funkcja istniejąca od paru lat. Teraz mamy możliwość dostosowania rozmiaru multimediów, wybierania, czy podgląd ma być wyświetlany nad lub pod wiadomością, a także wybierania, który z kilku dostępnych linków ma być wyświetlany w podglądzie.

Dodano także ułatwienia przekazywania i linkowania oraz kolory konta. Ostatnia funkcja dotyczy jednak tylko użytkowników płacących za Premium. Relacje także doczekały się poprawek, mowa tu o możliwości wygodnego przewijania filmów oraz o dostosowaniu ciepła i intensywności.

Źródło: Telegram

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!