AliExpress szykuje się na 11.11! Ruszają mocne promocje

Aliexpress
(fot. Markus Winkler @ Pexels)

Wielkimi krokami zbliża się 11 listopada, czyli tak zwany Dzień Singla. Dla chińskich sklepów wysyłkowych oznacza on ogromne wyprzedaże. Oczywiście swoją ofertę szykuje też AliExpress.

Dzień Singla w AliExpress

11.11 Polakom głównie kojarzy się z Dniem Niepodległości. Warto jednak dodać, że w niektórych krajach jest to tak zwany Dzień Singla kojarzący się z wielkimi wyprzedażami. Ta tradycja powoli też trafia do naszego państwa i jest coraz częściej rozpoznawana. Sklepem, który dosyć mocno kojarzy się z tym wydarzeniem jest AliExpress.

Przyszła wyprzedaż została nazwana hasłem “Maksimum Okazji, Maksimum Zabawy”. Wydarzenie rozpoczyna się już dzisiaj (to jest 8 listopada), ale najważniejsze oferty będą dostępne w samo święto, czyli 11 listopada od godziny 9:00. Skorzystać z promocji będzie można zarówno poprzez aplikację mobilną, jak i stronę internetową.

aliexpress
(fot. AliExpress)

Jak co roku, możemy spodziewać się sporych obniżek, nawet do 70%. Co ważne, wszystkie produkty objęte promocją będzie można zamówić z darmową wysyłką i to bez wartości minimalnej.

AliExpress obiecuje dostawę wybranych produktów nawet w 3 dni. Zapewne dotyczy to produktów tych najpopularniejszych i najchętniej wybieranych. Produkty wysyłane z Chin natomiast mają dotrzeć w czasie nie dłuższym niż 15 dni. Klienci będą mogli przebierać w produktach marek Dreame, Booster, 70 Mai czy InFace. Jeśli więc macie jakieś gadżety do zakupu na oku, to radzimy poczekać te kilka dni.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!