Kiedy na Shopee pojawią się polscy sprzedawcy?

Shopee

Na początku tego tygodnia poinformowaliśmy Was, że wystartowała nowa platforma e-commerce. Mowa oczywiście o Shopee, działającym pod adresem shopee.pl. Azjatycki sklep nie zyskał jeszcze aprobaty kupujących, głównie dlatego, że nie oferuje żadnych przedmiotów pochodzących z Polski. Czy sprzedawanie rzeczy jedynie z Chin na sam początek to falstart? Myślę, że po części tak, ale wkrótce może się to zmienić.

Polscy sprzedawcy na Shopee

Wkrótce, czyli wtedy, kiedy na Shopee.pl pojawią się polscy sprzedawcy. Bez tego platforma nie ma szans konkurować z Allegro, a co najwyżej z Aliexpress. A sklepy z dostawą z Chin stają się coraz mniej atrakcyjne po wprowadzeniu VAT-u dla wszystkich zamówień.

Jak udało nam się dowiedzieć, klienci będą mogli kupować u polskich sprzedawców już w listopadzie. Sprzedaż ma ruszyć pod koniec października, ale chętni sprzedawcy mają już możliwość rejestrowania się na Shopee i przygotowywania swoich profili.

Sprzedaż dla polskich sprzedawców ruszy pod koniec października, ale już teraz sprzedawcy mogą się rejestrować, przygotowywać profil oraz dodawać oferty, w oczekiwaniu na rozpoczęcie sprzedaży.

Shopee Polska

Shopee ma wtedy szansę stać się naprawdę popularne, ponieważ myślę, że wszystkie przygotowane promocje przyniosą garść klientów. Jeśli chcecie dowiedzieć się o nich więcej, zajrzyjcie do poniższego artykułu, gdzie opisaliśmy co Shopee zaoferuje po uruchomieniu.

Źródło: materiały własne

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!