Allegro Pay wydaje się naprawdę ciekawą metodą płatności

Allegro Pay

Zgodnie z zapowiedziami, od dzisiaj Allegro uruchomiło swoją metodę płatności – Allegro Pay. Wbrew wcześniejszym przewidywaniom, nie jest to usługa, która zastąpi PayU. To coś zupełnie innego!

Poznajcie Allegro Pay

Allegro Pay to nowa, autorska metoda płatności na platformie Allegro. Wystartowała właśnie dzisiaj, czyli 31 lipca i jest dostępna na początku dla wybranej grupy liczącej sobie kilkadziesiąt tysięcy użytkowników. Do końca tego roku, każdy użytkownik tej platformy powinien już otrzymać do niej dostęp. Jeśli chcemy sprawdzić, czy mamy do tego dostęp, musimy zwyczajnie zalogować się na nasze konto Allegro i zobaczyć, czy na stronie głównej widzimy komunikat o Allegro Pay. Co to nam umożliwia? Dzięki temu, po wypełnieniu krótkiego wniosku, a następnie indywidualnej ocenie na podstawie zewnętrznych baz i historii naszych zakupów na tej platformie, możemy otrzymać do 4 tysięzy złotych limitu odnawialnego na zakupy. Wniosek ten wypełniamy tylko raz i przez cały czas będziemy mieć dostęp do przyznanej nam kwoty po spłacie zadłużenia. Odbywać się to może przy pomocy BLIK-a lub też szybkiego przelewu. Proste i wygodne. Dodatkowo, nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat. Nie musimy zatem płacić niczego za dostęp do Allegro Pay nawet, jeśli tego nie wykorzystamy.

Allegro Pay

Zobacz także: Spotify może pochwalić się prawie 300 milionami aktywnych użytkowników miesięcznie!

W ten sposób możemy odroczyć naszą płatność za zakupy o 30 dni lub tez rozłożyć na raty tę kwotę. Możemy to podzielić na 5, 10 bądź 20 rat, a ich oprocentowanie roczne wynosi 7.2%. Dodatkowo, dla subskrybentów abonamentu Allegro Smart przygotowano specjalną ofertę. Są to 3 raty, które nie są oprocentowane, a więc oddajemy tyle, ile pożyczyliśmy. Biorąc pod uwagę to, że Allegro Smart jest naprawdę bardzo tanie i szybko się zwraca, to może to być genialna opcja, jeśli potrzebujemy rozłożyć płatność na małą ilość rat. Dodatkowo, przypominam, że do dzisiaj trwa promocja, gdzie roczny dostęp do tego abonamentu wykupimy już za 39 zł. Spieszcie się, bo naprawdę warto!

Dostaliście już dostęp do Allegro Pay? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!