Amazfit Ares trafia na rynek. Czy wyróżnia się nowy smartwatch Huami?

Amazfit Ares trafia na rynek. Czy wyróżnia się nowy smartwatch Huami?

Tak naprawdę firma Huami posiada w swojej ofercie ogromną ilość inteligentnych zegarków. Teraz na rynek trafia kolejny smartwatch, który ma podbić serca naprawdę wymagających i aktywnych użytkowników. Amazfit Ares, bo właśnie pod taką nazwą sprzęt ten trafił na rynek, może stać się prawdziwym hitem sprzedażowym!

Amazfit Ares wygląda naprawdę świetnie!

Według Huami nowy zegarek ma oferować niesamowitą wytrzymałość. Nie zabrakło certyfikatu wodoodporności 5 ATM, który ma zagwarantować użytkownikowi, że sprzęt ten nie zostanie zalany w najmniej oczekiwanym momencie. Sam wyświetlacz ma kształt ośmiokąta, rozmiar 1,28 cala oraz oferuje rozdzielczość 640 x 206 pikseli. Ekran chroniony jest w całości przed zarysowaniami poprzez szkło Gorilla Glass trzeciej generacji. Producent z Państwa Środka deklaruje także, że urządzenie to ma oferować rewelacyjną widoczność w pełnym słońcu. Koperta ma wymiary 46,5 x 55,6 x 14 mm, a cały zegarek waży 48 gramów.

Co z funkcjami? Amazfit Ares otrzymał wsparcie dla aż 70 trybów sportowych, a wśród nich znajdziemy między innymi spacer, bieganie, jazdę na rowerze, narciarstwo czy wspinaczkę górską. W trybach sportowych na bieżąco monitorowany jest puls, prędkość czy aktualna wysokość. Przedpremierowe plotki mówiły o wykorzystaniu algorytmu FIRSTBEAT i informacje te okazały się faktem. Algorytm ten ma za zadanie dawać użytkownikowi wskazówki na temat aktywności oraz jeszcze dokładniej monitorować wszystkie parametry. Zegarek na jednym ładowaniu ma działać do dwóch tygodni, a przy włączonym GPS do 23 godzin.

Amazfit Ares trafia na rynek. Czy wyróżnia się nowy smartwatch Huami?

Zobacz także: Firma NAVITEL może pochwalić się ponad 1.5 milionami sprzedanych urządzeń w ciągu roku!

Huami wprowadziło póki co model Amazfit Ares jedynie na rynek chiński. Ciężko powiedzieć czy doczekamy się globalnej premiery, ale najprawdopodobniej smartwatch ten pojawi się w sklepach z Państwa Środka oferujących wysyłkę do naszego kraju. Regularna cena nowego inteligentnego zegarka została ustalona na poziomie 499 juanów czyli około 300 zł.

Co myślicie o Huami Amazfit Ares? Chcielibyście by smartwatch ten trafił także do Europy? A może nie jesteście fanami inteligentnych zegarków? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!